خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


اسرار سلیمانی


قیمت پشت جلد: 1200000 ریال
قیمت برای شما: 1,020,000 ریال 15 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: شنبه 20 آبان 1402

توضیحات

سرار دل ها به تعبیر مقام معظم رهبری یک چهره بین المللی مبارز تروریسم بودند. کتاب "اسرار سلیمانی" مقالات جمعی از صاحب نظران درباره شخصیت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی می باشد که توسط احد کریمخانی گردآوری شده اند. این کتاب توسط انتشارات خط مقدم در سال 1400 در قطع رقعی و با 475 صفحه برای اولین بار در اختیار عموم کتاب دوستان عزیز قرار گرفته است.

 

معرفی کتاب اسرار سلیمانی:

شهید سرافراز سپهبد حاج قاسم سلیمانی به تعبیر مقام معظم رهبری به یک چهره بین المللی مبارزه با تروریسم هستند و از این نظر نه برای ایران و منطقه، که برای صلح و امنیت پایدار در جهان نقش ماندگاری را در دوران معاصر رقم زدند و با فرماندهی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، رشادت ها، جانفشانی ها و از خودگذشتگی های این مجاهد نستوه و در کنار او مدافعان حرم اهل بیت پیامبر علي، توطئه های شوم دشمنان و تروریست های جنایتکاری همچون ، داعش نقش برآب شد.

باید به حق، صلابت، ایستادگی، ایثار و مقاومت او را در قالب مکتب سلیمانی معرفی نمود که دوران ماندگاری را در برابر زورگویان و مستکبران عالم ثبت و ضبط نمود و به عنوان قهرمانی ملی، بلکه منطقه ای و حتی در مقیاس جهانی، در اذهان همگان به بزرگی باقی خواهد ماند و از این مکتب، رهروانی مستحکم تر بروز و ظهور خواهند یافت.

این سردار بزرگ اسلام حق بزرگی بر ملت های مسلمان و جامعه بشری دارد و نابودی یکی از خطرناک ترین گروه های تروریستی تاریخ بشر یعنی داعش به عنوان دست پروردگان آمریکا و غرب، به اعتراف و اذعان خودشان، برای اعمال هرگونه جنایت علیه ملت های مظلوم منطقه، دستاورد مهم و ماندگاری است که به دست این سردار اسطوره ای و ملی محقق گردید.

ابعاد شخصیتی و مدیریتی شهید سلیمانی:

یکی از ویژگی های نظام سیاسی اسلام، تربیت کارگزاران و فرماندهانی خوب و شایسته برای اجرای اوامر و نواهی حکومت اسلامی است، چراکه اجرای قانونی خوب، نیازمند مجریان و فرماندهانی شایسته است.

این مسئله در نظام سیاسی مطلوب و مدنظر اسلام از اهمیت خاصی برخوردار است. شهید سردار سپهبد سلیمانی به عنوان یک فرمانده انقلابی، نیز تربیت یافته و محصول مکتب اسلام و آموزه های قرآنی و دینی است. تا جایی که می توان گفت شهید سلیمانی حاصل و عصاره ی آموزه های مکتب اسلام بود. مکتب اسلامی که در عصر حاضر، در قالب انقلاب اسلامی و تشکیل جمهوری اسلامی با هدایت های بلند امام خمینی فيه شکل گرفت و تثبیت شد.

با نگاهی به منظومه شخصیتی و مدیریتی شهید سلیمانی به عنوان یک فرمانده انقلابی در طراز انقلاب اسلامی، می توان اخلاق و ویژگی های ایشان را در سه دسته ی اخلاق و ویژگی های فردی / شخصی، اخلاق و ویژگی های اجتماعی و اخلاق و ویژگی های مدیریتی / تخصصی تقسیم بندی نمود. مواردی همچون تقوا، توسل به اهل بیت ، اخلاص، ساده زیستی، ولایت مداری، استقامت در شرایط سخت و... جزو ویژگی های فردی محسوب می شود.

صفحه 205 کتاب اسرار سلیمانی

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس