خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


کتاب نسیمی از ملکوت


قیمت پشت جلد: 480000 ریال
قیمت برای شما: 451,200 ریال 6 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: سه شنبه 26 دي 1402

توضیحات

اگر به اطراف خود نگاهی بیندازیم، نمونه های زیادی از افرادی را می بینیم که به دلیل رخداد حوادث و اتفاقات مختلف، تجربه های نزدیک مرگ را داشته اند در دنیای دیگری سیر و سفر کرده اند. کتاب "نسیمی از ملکوت" این بار به سراغ 50 داستان خارق العاده در قرآن کریم و حکایات تاریخی رفته است که در آن تجربه های مرگ را برای ما روایت می کند.

کتاب "نسیمی از ملکوت" پس از آثار موفقی همچون شنود، سه دقیقه در قیامت و تقاص به چاپ رسیده است تا به ما بگوید هر لحظه باید نسیم ملکوت را حس کنیم و تن خود را برای احساس این نسیم آماده سازیم.

معرفی تصویری کتاب نسیمی از ملکوت:

در پشت جلد کتاب نسیمی از ملکوت می خوانیم:

در جریان مرور اعمال خود، چنان دچار حسرت شدم که گفتنی نیست. آنچنان فشار روحی ر تحمل کردم که اگر در دنیا با چنین مشکلی مواجه می شدم، قطعا جان می دادم.

آنجا فهمیدم چرا یکی از اسما قیمات یوم الحسره است.

اما یکی از حسرت های من وجود اسراف بسیار در زندگی ام بود. من فهمیدم که اسراف فقط ضایع کردن نعمت های الهی مانند خوردنی ها و آشامیدنی ها نیست.

بدترین نوع اسراف، تلف کردن وقت و عمر بود. روزهایی از جوانی ام را دیدم که صبح تا شب به بطالت پای تلویزیون می گذراندم. چقدر از لحظات با ارزش عمر من اینگونه تلف شد و... .

بعد از این تجربه تلاش می کنم از وقتم حداکثر استفاده را بنمایم و از لحاظ معرفتی خودم را رشد بدهم. تماشای تلویزیون و شبکه های اجتماعی را به حداقل رسانده ام.

 

 

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس