خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارتقیمت پشت جلد: 650000 ریال
قیمت برای شما: 513,500 ریال 21 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: شنبه 7 بهمن 1402

توضیحات

من فرزند امام زمان هستم! او من را وکیل خود کرده است تا در حال حاضر به نزد شما بیایم. پس به سخنان من یعنی احمد اسماعیل بصری ملقب به احمد الحسن گوش دهید تا شما را به سعادت برسانم! مبادا به مصاف شیطان بروید...

مسئله و فرهنگ مهدویت آنقدر دارای جامعیت و عزت می باشد که در طول تاریخ کم نیستند کسانی که خود را به عنوان نایب بشر و یا وکیل و وصی امام زمان معرفی کرده اند. این ادعاها ممکن است توسط خود شخص صورت گیرد و یا اینکه گروهی از روی نادانی اورا منجی بدانند.

سخن گفتن از مهدویت، موضوعی است که هیچگاه از تذکرات و هشدارهای معصومین ما خارج نبوده است و باور اسلامیریشه داری است که تمام پیشوایان معصوم بارها به آن تاکید کردند. پس ادعاهای مهدی های دروغین که شیطان را به اصطلاح در جیب خود کاشته اند، دور از انتظار نیست.

پیشنهاد ما: خرید کتاب سلام بر ابراهیم

احمد اسماعیل بصری کیست؟

احمد اسماعیل بصری، مشهور به احمد الحسن، از دجالان، شیادان و مدعیان دروغین این عصر است. او از عشیره البوسویلم استان بصره است و کمتر از دو دهه پیش ادعاهای ناروای خویش را در عرصه مهدوی آغاز کرده است.

ادعاهای نامبرده از ارتباط با امام زمان آغاز شد و سپس مدعی مذکور خود را فرزند امام عصر، یمانی موعود، مهدی اول از مهدیان دوازده گانه ای که به پندار باطل او پس از امام زمان به حکومت می رسند، جانشین و فرستاده و نائب خاص امام زمان دانست.

او همچنین خود را معصوم و دارای علم و سلاح اهل بیت، امام سیزدهم و وصی امام زمان نیز قلمداد می کند.

همگان میدانیم که این سخن گفتن و این ادعاها چیزی جز هم نشینی با شیطان و مصاف با او نیست. به همین دلیل در نقد فرقه او کتاب های فراوانی به چاپ رسیده است که از جمله آنها مجموعه ده جلدی الرد الساطع علی ابن کاطع است که به صورت یکجا پاسخ هایی روشن به احمد اسماعیل بصری می دهد.

حال جناب محمد مهدی سلمان پور و نشر جمکران با انتشار کتابی به نام "مصاف با شیطان" به جمع آوری آن ده جلد کتاب و اندک تغیراتی در آن پرداخته اند و آن را با 236 صفحه روانه بازار چاپ و نشر کرده اند

پیشنهاد ما: خرید کتاب سه دقیقه در قیامت با تخفیف

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس