چگونه بدون کنکور سراسری معلم شویم؟ خرید کتاب "مهارت معلمی" با تخفیف ویژه حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارتقیمت پشت جلد: 1700000 ریال
قیمت برای شما: 1,411,000 ریال 17 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: پنج شنبه 12 بهمن 1402

توضیحات

کتاب صعود چهل ساله نوشته محمدحسین راجی و سید محمدرضا خاتمی درباره دستاوردهای چهل ساله که در طول دوران انقلاب اسلامی رخ داده صحبت می کند. مزیت این کتاب این است که نویسنده تمام آمارها را بر اساس آمارهای بین الملی در کتاب آورده است.

معرفی کتاب: پس از استقبال بی نظیر از جلد اول کتاب صعود چهل ساله، دومین جلد از این کتاب عرضه شده است. برای خرید با تخفیف ویژه اینجا را کلیک کنید.

شما با مطالعه این کتاب به صورت دقیق می توانید بخشی از یک جریان اثرگذار فرهنگی در برابر کسانی باشید که سیاه نمایی کرده و این انقلاب را بدون دستاورد می دانند.

رضا و محمد رضا شاه پهلوی خود خدا و خدا زاده بودند و بر ایران، حکومت می کردند. برای آشنایی هرچه بیشتر با خدایی به نام رضا شاه اینجا را کلیک کنید.

ویدئو معرفی کتاب صعود چهل ساله:

 
 
 

پیشرفتی از جنس انقلاب:

 
پیشرفت ها و دستاورد های ایران اسلامی در چهاردهه گذشته بنابر آمارهای بین المللی نشانگر موفقیت های جمهوری اسلامی علیرغم همه مشکلات و کمبودهاست. جهت آشنایی بیشتر با دستاوردهای غرورآفرین ملت مسلمان ایران کتاب "صعود چهل ساله" که ثمره تلاش نزدیک به 70 نفر از نخبگان حوزوی و دانشگاهی و مطالعه بیش از 17 هزار ساعت است در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.
 
حال این کتاب ارزشمند در سال 1402 مورد ویرایش جدید توسط نشر معارف قرار گرفته است و تغیرات گسترده ای پیدا کرده است از جمله:
 
به روز شدن کلیه آمار های کتاب 
اضافه شدن چندین فصل جدید
تغیر گسترده متون سرفصل های قبلی با محتوای جدید و...
 

رشد و آشنایی با زیست بوم فناوری در ایران:

زیست بوم فناوری و نوآوری یکی از ارکان مهم و حیاتی در اقتصاد دانش بنیان به شمار می آید و در جوامع توسعه یافته امروزی نیز مورد توجه جدی است.

در ایران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری سیاست گذار اصلی توسعه فناوری کشور و فراهم کننده بسترهای مورد نیاز برای رستیابی به اقتصاد دانش بنیان و همچنین حامی زیست بوم فناوری و کسب و کارهای نوآورانه است.

در طی سال های گذشته و با ارتقا یافتن سطح و کیفیت تولید علم در ایران، زیست بوم های فناوری و نوآوری نیز رشد خوبی داشته اند

تولید علمی بی نظیر در دنیا:

پس از انقلاب اسلامی، کشور ما همانند تمامی کشورهای جهان در حال سپری کردن چهار مرحله پیشرفت علمی دانشگاهی است.

مرحله اول: آموزش محوری اولین مرحله علمی همه دانشگاه های دنیاست به این صورت که فقط زیرساخت ها شکل می گیرند و دانشجو جذب می شود و آموزش می بیند.

مرحله دوم: پس از مرحله آموزش محوری، مرحله پژوهش محوری آغاز می شود. در این مرحله دانشجویان با استفاده از آموزش های فراگرفته شده، اقدام به پژوهش و نگارش مقاله می کنند.

مرحله سوم: در مرحله بعد، دانشگاه پژوهش محور تبدیل به دانشگاه فناور می شود. با این توضیح که مقالات از جنبه علمی صرف به مرحله عملیاتی و تولید فناوری ارتقا می یابند.

مرحله چهارم: در این مرحله، فناوری تولید شده در دانشگاه ها در عرصه اقتصاد تاثیر میگذارند و منتهی به ایجاد اشتغال و افزودن ثروت ملی می گردند.

موتور پیشران حرکت علمی کشور در دو دهه گذشته با محوریت قرار دادن پژوهش، با سرعت بسیار بالایی به حرکت درآمده است. بنابر گزارش پایگته علمی نیوساینتیست، ایران در سال 2010 بیشترین سرعت رشد را در زمینه تولیدات علمی در میان تمامی کشور های جهان از آن خود کرد.

طبق این گزارش بر اساس اطباعات پایگاه علمی کلاریویت آنالیتیکس سرعت رشد علمی ایران 11 برابر متوسط جهانی بوده است. سهم ایران از تولید علم دنیا نیز از 07.% در سال 1996  به 2% در سال 2020 رسیده است.

صفحه 80 کتاب صعود چهل ساله

معرفی صوتی کتاب صعود چهل ساله:

پیشنهاد ما: کتاب تسکین دهنده دل ها

چرا صعود چهل ساله را بخوانیم:

دشمنان انقلاب اسلامی همیشه از طریق فضاهای مختلف مجازی با سیاه نمایی و دروغ سعی بر تخریب کشور و فریب اذهان عمومی هستنند اما با مطالعه کتاب صعود چهل ساله که حاصل تلاش های محققین و نویسندگان است می توانید اطلاعاتی کسب کنید که اقتدار ایران را و پیشرفت ایران را در آن مشاهده نمایید.

درباره کتاب از زبان حجت الاسلام راجی:

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon

ممنون از سایت کتاب قم بابت قرار دادن کتاب صعود چهل ساله

کاربر مهمان

نویسنده کتاب صعود چهل ساله آقای راجی واقعا کتاب موثر و مفیدی رو نوشتن خدا قوت به ایشون و کسانی که در نشر این کتاب زحمت کشیدن

کاربر مهمان

دستاوردهای جالب و مهمی رو طبق اسناد بین المللی در این کتاب مشاهده می کنیم

کاربر مهمان

خرید کتاب صعود چهل ساله

کاربر مهمان

من درخواست کتاب صعود چهل ساله رو دارم

کاربر مهمان

سلام وتشکراز زحمات تدوین ولی بهتراست در دسترس بودن آن جهت خرید توجه بیشتری بشود جزاکم الله

کاربر مهمان

صعود ۴۰ ساله دارید

کاربر مهمان

کتاب صعود 40 ساله واقعا یک جریان اثرگزاره فرهنگیه

کاربر مهمان

چهل سال صعود در زمینه های مختلف رو در این کتاب میشه دید ولی دشمن همیشه روی نقاط ضعف دست میزاره و مطلقا به دنبال سیاه نماییه

کاربر مهمان

اگر کتاب رو خوندید یا چیزی دربارش میدونید حتما در قسمت نظرات کتاب صعود چهل ساله بنویسید تا بقیه هم استفاده کنند

کاربر مهمان

ببخشید این صعود ۴۰ ساله ویراست جدیدشه دیگه؟

کاربر مهمان

برای جهاد تبیین باید این کتاب باحمایت سازمان تبلیغات واستان قدس باقیمت کم چاپ ودرکشور ومدارس ودانشگاهها پخش بشه چون قیمتش بالاست خیلی‌ها نمیتونن تهیه کنند ویا برای جایزه به مدارس بدهند

کاربر مهمان

چه کتاب با ارزش و مستند که چشم دوستان انقلاب اسلامی را روشن کرد از سید بزرگوار جناب آقای راجی و همکارانش صمیمانه تشکر میکنم

کاربر مهمان

من کتاب را دوست دارم

کاربر مهمان
سوالی داری بپرس