خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


کتاب صعود چهل ساله 2 (در نزدیکی قله)

مولف (پدیدآور) :

سیدمحمد حسین راجی


قیمت پشت جلد: 1950000 ریال
قیمت برای شما: 1,696,500 ریال 13 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: دوشنبه 23 بهمن 1402

توضیحات

در مسیر چهل ساله صعود ایران اسلامی به 8 مرحله برای صعود می رسیم. کتاب "صعود چهل ساله جلد 2" با نام تخصصی «در نزدیکی قله» به قلم سید محمد حسین راجی به این سوال پاسخ می دهد که آیا حرکت جمهوری اسلامی ایران در مسیر صعود چهل ساله بوده است؟

پس از استقبال بی نظیر مردم ایران از جلد اول کتاب صعود چهل ساله، این بار سید محمود راجی به سراغ دومین جلد از این کتاب با عنوان در نزدیکی قله رفته است. شما عزیزان می توانید pdf این کتاب را در ادامه مشاهده و سپس اقدام به خریداری آن با تخفیف ویژه نمایید.

معرفی کتاب صعود چهل ساله جلد دو:

داستان صعود چهل ساله:

دهه 90 شمسی بود و انقلاب اسلامی ایران چهارمین دهه حیات خود را سپری می کرد. در همین روزها، دشمن شعار «ناکارآمدی جمهوری اسلامی» را سر داد و بدین ترتیب هجمه شدیدی ضد جمهوری اسلامی ایران شکل گرفت.

در آن دوران، کتاب "صعود چهل ساله" با هدف نمایاندن کارآمدی نظام اسلامی، توسط نخبگان تالیف شد که در داخل و خارج از کشور با استقبالی حیرت آور رو به رو گردید.

این کتاب با تکیه بر آمار های بین المللی اثبات نمود که جمهوری اسلامی با تمام فراز ها و نشیب ها راه پرافتخاری را طی کرده و در حال صعود به سمت قله هاست.

با گذشت شش سال از تالیف آن کتاب و با وجود انتشار ویرایش جدید آن در سال 99، دیگر بار پرسش های مهمی در ذهن مخاطب به وجود آمده است که پاسخ به آنها بسیار ضروری می نماید.

ریشه مشکلات کشور چیست؟

مسیر طی شده به سمت قله کدام است؟

به راستی، آیا قطار جمهوری اسلامی از ریل خارج نشده است؟

و...

pdf صعود چهل ساله 2(درنزدیکی قله):

کنترل و مدیریت نقدینگی:

مانند دیگر کشورهایی که مراحل 8 گانه صعود اقتصادی را پیمودند، عبور از بحران ها، ایجاد زیر ساخت های اقتصادی مانند زیر ساخت های آموزشی، حمل و نقل، بهداشت و سلامت و ...

در نار هزینه های حمایت از بخش های مولد و همچنین پرداخت یارانه های گوناگون برای کاهش فشار اقتصادی ناشی از بحران سازی های اقتصادی دشمن، جمهوری اسلامی نیز با مسئله کسری بودجه و نیاز به استقراض از بانک مرکزی و چاپ پول بدون پشتوانه رو به رو بود.

البته مسئله کسری بودجه صرفا به دلیل حرکت استقلال طلبانه جمهوری اسلامی در حوزه اقتصاد به وجود نیامده است.

کسری بودجه دولت و چاپ پول بدون پشتوانه عاقبت همه دولت هایی است که بیراهه خام فروشی را به دلیل هموارتر بودن نسبت به مسیر استقلال گزیده اند.

همانطور که رکورددار کسری بودجه و چاپ پول در کشور ما محمدرضا پهلوی در اواسط دهه 50 شمسی است که اتفاقا تحریم نبود و بیشترین فروش نفت را نیز داشت.

اما عدم مدیریت صحیح رشد نقدینگی و هدایت آن به سمت بخش های غیر مولد در دولت های مختلف جمهوری اسلامی خصوصا دولت دوازدهم ضربات بزرگی به اقتصاد کشور وارد کرد....

خرید کتاب صعود چهل ساله جلد دو:

بعد از استقبال بی نظیر و زایدالوصف مردم شریف ایران زمین از اولین جلد از کتاب صعود چهل ساله و تغییر شرایط نسبت به دهه 90 شمسی، این ضرورت ایجاب کرد تا به سراغ دومین جلد از کتاب صعود چهل ساله برویم.

کتابی که در آن سید محمد حسین راجی پیرامون 8 مرحله صعود می رود که تمامی کشور های روبه پیشرفت آن را تجربه کرده اند.

شما عزیزان می توانید کتاب صعود چهل ساله جلد دو (در نزدیکی قله) را با تخفیف ویژه از سایت کتاب قم خریداری نمایید و با پیک رایگان در قم تحویل بگیرید.

جهت خرید این کتاب به صورت عمده و بهره مندی از تخفیفات ویژه می توانید با شماره 09907631200 در ایتا ارتباط برقرار کنید.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس