عصرهای کریسکان خاطرات امیرسعید زاده از جنگ تحمیلی و درگیری با کومله ادامه مطلب

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


داستان راستان جلد 1 و 2


قیمت پشت جلد: 680000 ریال
قیمت برای شما: 612,000 ریال 10 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: شنبه 19 تير 1400

توضیحات

 کتاب "داستان و راستان" اثری ارزشمند از استاد و متفکری بزرگ و گرانقدر شهید مرتضی مطهری می باشد که توسط انتشارات صدرا در قطع رقعی و 368صفحه به چاپ رسیده است. لازم به ذکر است انتشارات صدرا در این نسخه دوجلد کتاب را در یک جلد تدوین کرده است. کتاب حاضر در موضوع فضایل و کرامات پیامبر گرامی اسلام (ص) و ائمه اطهار سلام الله علیها است.

درباره کتاب داستان راستان:

کتاب ارزشمند حاضر که داستان هایی را از ائمه معصومین سلام الله علیها و حضرت محمد صلوات الله علیه نقل می کند. در این کتاب 125 داستان که از تعلیمات اسلامی و دینی بهره جسته، تدوین شده است. این کتاب در قالب روایت داستان های معصومین می باشد اما در بطن کتاب می توان به راحتی منظور شهید مطهری را درک کرد که آن تعریفی جدید از جامعه اسلامی است. داستان های این کتاب به فرازهایی از زندگانی و سیره معصومین علیه السلام می پردازد. 

شهید مطهری که خود مجتهدی عالم بر فقه بودند و از فیلسوفان و اندیشمندان بزرگ بودند، مفاهیم اخلاقی و اجتماعی را با لحنی ساده و روان و قابل فهم در این کتاب اورده است. همه در طول تاریخ توجه به زندگانی ائمه اطهار سلام الله علیها حرکتی بوده برای موضوعیت بخشیدن به مفاهیم اسلامی. می توان گفت که اثری اینچنین ساده و روان مانند کتاب داستان و راستان به زندگی ائمه و معصومین نپرداخته است.

پیشنهاد کتاب: عصرهای کریسکان

پیشنهاد کتاب: کتاب با بابا

 

 

 

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon