خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


آتش مشرق قبل از ظهور


قیمت پشت جلد: 550000 ریال
قیمت برای شما: 434,500 ریال 21 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: شنبه 7 بهمن 1402

توضیحات

عمود آتش مشرق که زمان دقیق وقوع آن در علم الهی محفوظ است آیا اشاره به پدیده فلکی و نجومی (اعجاز الهی) دارد یا حادثه صنع بشری (حمله نظامی) یا انفجار هسته ای؟؟

احتمال اینکه آتش مشرق از شرق عربستان باشد چه میزان است؟ آیا این احتمال صحیح است که ممکن است به ایران حمله شود و جنگی منطقه ای صورت گیرد؟ جنگ جهانی سومی در راه داریم؟

آقای مصطفی امیری به عنوان نویسنده، در کتاب "آتش مشرق قبل از ظهور: نشانه جنگ جهانی یا انفجار هسته ای" به تبیین گزاره آخرالزمانی، آتش مشرق قبل از ظهور، در میراث، آینده پژوهی مهدوی پرداخته است. 

پیشنهاد ما: چاپ کتاب دعا برای اموات

همچنین در این کتاب درباره ابعاد و جزئیات اتفاقات ذکر شده در هندسه معارف مهدوی و ارتباط معنادار با حوادث بعد از آن، وقوع سال قحطی در دنیا و جنگ جهانی قبل از ظهور بحث شده است.

علاوه بر این، این رخداد به دلیل ذکر «سنه الجوع در آخر الزمان» بسیار مورد توجه اهل سنت قرار گرفته است؛ البته به نوعی با حوادث ایران قبل ظهور بعد از دو مرحله مطالبه حق، نیز مرتبط است؛ از این رو اهمیت بررسی و واکاوی آن مضاعف می شود.

از ویژگی های خوب و مثبت این کتاب این است که، این اثر برای مخاطب عموم تدوین شده است و البته به دلیل رعایت قواعد پژوهشی و استانداردهای علمی، برای جامعه نخبگانی و اساتید دانشگاه نیز قابل استفاده است.

 

پیشنهاد کتاب: خرید کتاب اثر مرکب

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon

سلام یک نسخه از کتاب را میخواهم

کاربر مهمان
سوالی داری بپرس