السلام علیک یا اباعبدالله... / فروش ویژه انواع کتب با موضوع اربعین و امام حسین حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارتقیمت پشت جلد: 500000 ریال
قیمت برای شما: 450,000 ریال 10 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: دوشنبه 2 مرداد 1402

توضیحات

کتاب کارِ داستان بازی "کشتی نجات" بسته داستان بازی های محرمی به همت مجموعه خانه هم بازی برای ارائه به مربیان و مادران طراحی شده است. این کتاب توسط انتشارات راه یار و به قلم ناهید کریمی و نرگس کاهانی نوشته شده است.

معرفی کتاب کشتی نجات:

کتاب‌ کارِ داستان‌بازیِ «کشتی نجات»؛ بسته داستان‌بازی‌های محرمی به همت مجموعه «خانه هم‎بازی» برای ارائه به مربیان و مادران طراحی شده است. این کتاب کار، به‌طور ویژه متناسب با ایام محرم و صفر و البته همراه با قابلیت استفاده در سایر ایام آماده شده است و بازی‌ها و ماجراداستان‌هایی را به مخاطب خود معرفی می‌کند تا لحظات حضور مربی یا مادر را در کنار کودکان در مکان‌هایی مانند هیئت‌ها، مجموعه‌های فرهنگی-تربیتی، کلاس‌ها و... پُربار سازد. 

علاوه بر این، کودکان را با برخی از مفاهیم بنیادی مرتبط با هدف قیام اباعبدالله(ع) آشنا می‌کند و به این منظور، در روندی ماجرایی، وقایعی از دل تاریخ و موقعیت‌هایی در دوران معاصر گزینش شده‌اند که به نحوی با واقعه عاشورا و ایام محرم و صفر پیوند دارند. روایت این وقایع در دنیایی داستان‌گونه، مخاطب کودک را وارد آن ماجرا می‌کند و سپس با بازی‌های حرکتی و هنری، هدف داستان و بازی را در ذهن و جان او ماندگار می‌کند.

 

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس