مجموعه جذاب دانستنی های شگفت انگیز همراه با 40 % تخفیف حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


کتاب پیامبر شفابخش

مولف (پدیدآور) :

ناصری مسلم


قیمت پشت جلد: 750000 ریال
قیمت برای شما: 712,500 ریال 5 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: پنج شنبه 24 فروردين 1402

توضیحات

آقای مسلم ناصری زندگی حضرت عیسی را در داستان های زیبا و جذاب کتاب "پیامبر شفابخش" نوشته اند. این کتاب چهارمین جلد از مجموعه پیامبران اولوالعزم است که مناسب کودکان 8 تا 12 سال می باشد.

بخشی ازکتاب پیامبر شفابخش:

خرمایی افتاد. نوزاد گریه کرد. مادر خرما را برداشت. خرما خوش مزه بود. کودک شیر را مکید. شیر مادر شیرین بود. مادر از بالای کوه به سوی شهر ناصره نگاه کرد ولی خانه ای ندید. درخت ها بلند بودند و کوه ها جلوی نگاهش را گرفته بودند.

خواست کسی را صدا بزند و کمک بخواهد ولی ترسید نگران بود. نگران از اینکه اگر کسی او را با نوزاد می دید چه می گفت؟ او شوهر نداشت؛ اما بچه داشت؛ بچه ای که خدا به او داده بود. اما کی باور می کرد؟

مریم گرسنه بود. دوباره دستی به نخل زد چند خرمای سرخ و رسیده افتاد در دامنش. خرما را برداشت و بویید ولی نخورد. به مردم چه باید می گفت؟ فرشته گفته بود این بچه را خدا به او داده ولی چه کسی باور می کرد؟ تا امروز هیچکس بچه بدون پدر ندیده بود.

مریم ناراحت بود. مزه خرما دیگر شیرین نبود. هسته آن را کناری گذاشت، کودکش را در آغوش گرفت و گفت خدایا خودت به من کمک کن. اگر مردم بپرسند این کودک را از کجا آورده ای چه جوابی بدهم؟

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس