خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


کتاب مجسمه - شب ظلمانی شاهنشاهی


قیمت پشت جلد: 1400000 ریال
قیمت برای شما: 1,288,000 ریال 8 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: شنبه 24 تير 1402

توضیحات

شب‌های تاریک و شومی که در دوره‌ی نظام شاهنشاهی در ایران تجربه می‌شد، به خاطر سیاست‌های ستمگرانه و نابرابری‌زا در جامعه بود. زیباترین روایات از آن شب ها از آن رهبری یعنی آیت الله خامنه ای می باشد. کتاب "مجسمه" به زیبایی روایات رهبری در مورد شب های ظلمانی شاهنشاهی در ایران را گردآوری کرده است.

معرفی کتاب مجسمه:

در این شب های ظلمانی شاهنشاهی، شهر تبدیل به یک مکانِ بی‌روح و بی‌حرکت شده بود. خیابان‌ها، با تاریکیِ شب، به یک دلقک‌ رانی تاریک و ترسناک تبدیل شده بودند.

امّا در این شب‌های تاریک، کسانی که دست به سرقت و جنایت می‌زدند، به خاطر شرایطِ اقتصادیِ سخت و سیاست‌های نابرابر در جامعه بودند. این شب‌ها شاهدِ سیاست‌هایِ تبعیض‌آمیزِ نظام شاهنشاهی بودند، که به دلیلِ فقرِ بیشترِ مردمِ فقیر و بی‌سرپرست، تفاوت بینِ طبقاتِ اجتماعیِ جامعه را افزایش داده بود.

در این شب‌ها، مردمِ فقیر و ضعیف، با تلاشِ خود و با قدرتِ ایمانِ خود، سعی می‌کردند تا از تبعیض و ستمِ نظام، جان سالم به در ببرند. با وجودِ تاریکیِ شب، همیشه امید به یک روزِ بهتر در قلبِ مردمِ ایران وجود داشت.

مردمِ ایران، با تلاشِ خود و با قدرتِ ایمانِ خود، سعی می‌کردند تا از تبعیض و ستمِ نظام، جان سالم به در ببرند و به زندگیِ بهتری دست پیدا کنند.

این شب‌های تاریک و شوم، در تاریخِ ایران به یادگار خواهند ماند و به عنوان یکی از دوران‌هایِ سخت و ناعادلانهِ جامعه، در خاطرِ مردمِ ایران، همیشه جا خواهد داشت.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس