مسابقه کتابخوانی (عسل مثل یه قصه) + همراه با جوایز نقدی حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارتقیمت پشت جلد: 1200000 ریال تاریخ بروزرسانی: دوشنبه 16 آبان 1401

توضیحات

همسران عزیز...! خوشبختی رو باید ساخت و لذت زندگی مواد لازم برای ساختن یک زندگی گرم و خوشبخت رو خدمت تون تقدیم می کنه؛ مهارت ها و راهکارهای ساده و کاربردی، برای زیباتر و گرم تر شدن خانواده ها؛ اگه می خوای بدونی: چطور می تونی اخلاق همسرت رو عوض کنی، که باهات خوب باشه و بهت محبت کنه؟ چیکار کنی تا شوهرت سراغ روابط بیرون از خونه نره؟ و... کلی سوال دیگه

کتاب "لذت زندگی" به قلم داود بهشتی الیله سر رو از دست نده، جواب همه این سوال ها و خیلی سوال های دیگه اینجاست؛ پس به کتاب لذت زندگی خوش اومدین، امیدوارم از خوندن مطالب نابش لذت ببرید...!!

مقدمه کتاب لذت زندگی:

یادش بخیر... چه روزایی بود، چه روزای رؤیایی و به یادموندنی ای بود. عجب خاطرات شیرینی!! هرچی می خواستم برام می خرید، هر جا می گفتم می بردتم، خیلی برام وقت میذاشت، دور دور می رفتیم..!! هعی

حـيـف!! حیف که اون روزای شیرین تموم شدن، روزهای پر شور و شوقی که خیلی زود جاشون رو به روزهای سرد و بی احساس دادن؛ بی توجهی، قهر، دعوا، کینه ... و حتـى تـنـفـر!! حالا هـم اگـه همینطوری پیـش بـره بعید نیست رابطه مـون بـه طلاق محضـری هـم بکشه!

واقعا چیشد؟ چرا اینطـور شـد؟ مـن کـه دوسـش داشتم، اونـم کـه عاشقم بود؛ یعنی تولـد بـچـم باعثشـه؟ یا اون مادر شوهرم؟ شایدم...؟! نمیدونم! واقعا نمی فهمم، گیج و منگم. دلم می خواد سرم رو روی شونه ش بذارم و زار زار گریه کنم، خستم، خیلی خستم، دیگه نمیکشم. کاش یکی یه چاره ای جلو پام بذاره. خیلی دلم می خواد برگردم به اون دوران!! خیلی وقته که حسرت اون روزا رو می خورم. کاش یه روز از خواب بیدار شم و بفهمم همه این اختلافا و بگو مگوها یه خواب بودن!!

خب!! شاید اونقدر ناراحت شدی که کمی سختته بقیه کتاب رو بخونی؛ نمیخواستم ناراحتت کنم؛ اما واقعیت اینـه هـر سـال هـزاران زن و مرد با عشق و علاقه، زندگیشون رو شروع میکنن اما بعد از چند ماه یا چند سال احساس عاشقانه اولیه درشون افول میکنه! و دیگه مثل سابق واسه همه سر و دست نمیشکنن. حالا چرا؟

لذت زندگی را چگونه به دست آوریم:

واقعیت اینه ماها تو مدرسه تا دیپلم صد و خورده ای کتاب میخونیم اما تو هیچ کدوم در مورد همسرداری، روابط عاطفی، زندگی زناشویی و مدیریت این هزارتوي مرموز، هیچی بهمون نمیگن و یاد نمیدن! راستشو بگم توقع زیادی ای هست که بدون آموزش، یادگیری و بدون مطالعه، تو این موضوع بسیار پیچیده، موفق عمل کردا تو فیلم ها و تلویزیون هم که فقط بدبختی و روش های غلط همسرداری و گل گل زن و شوهر و ازدواج های به طلاق کشیده رو نشون میدن.

بالا بریم پایین بیایم اگه یاد نگیریم چطور با همسرمون اختلافا و تعارضاتمون رو حل کنیم، یا دچار طلاق محضری میشیم، یا دچار طلاق عاطفی و زندگی بی کیفیتی خواهیم داشت و که به هیچ وجه راضی و خوشحال نخواهیم بود.

تو این کتاب می خوایم دقیقا درمورد این موضوع ها صحبت کنیم اینکه چرا اون همه عشق و محبت، جاش رو به تنفر و کینه میدن؟ چی میشه زن و مرد اینقدر از هم فاصله میگرین که حتی چشم دیدن هم رو هم ندارن؟ جوریکه زن حاضر میشه مهریه و جیگرگوشه ش رو ببخشه اما دیگه مرد رو یه لحظه هم نبینها و یا مرد حاضره برای مهریه بره زندان اما به ثانیه هم ریخت زنش رو نبینه؟

تو این کتاب برای این سوالا، روشهای کاربردی، دقیق، نتیجه ده و نابی رو خواهیم گفت که میتونید با اوناکیفیت زندگی تون رو به شدت ارتقا بدین. پس لطفاهوش و حواستون رو به من بدین که کلی مطالب ناب، تمرین، تست و راهکارهای درجه یک در انتظارتونه؛

راز تسخیر قلب مرد:

باورتون نمیشه نامزد من شرایط کاریش طوری هست روزی یکی دوبار بیشتر نمیتونه تماس بگیره؛ روزای قبل تا تماس میگرفت شروع میکردم به گلایه که نیستی و پیدات نیست و این حرفا.

ولی دوروز وقتی تماس گرفتن با هیجان بهش گفتم ک آخخخخخخخ ک چقد دلم صداتو می خواست و تو فکرت بودم و این حرفا، و اخرش هم بابت وقتی ک برام گذاشته تشکر کردم .. باورتون نمیشه تماساش چندین برابر شده حتی سی ثانیه هم. ک. شده یه زنگی میزنه میگه صرفا رفع دلتنگی باشه.

صفحه 103 کتاب لذت زندگی

سبد خرید این کتاب فعلاً فعال نیست

سعی می کنیم این کتاب رو در اسرع وقت موجود کنیم

از این که با شکیبایی همراه ما هستید از شما متشکریم

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس
-->