مجموعه 5 جلدی قهرمان من / قهرمانان این خاک را به کودکان معرفی کنیم + مسابقه و جوایز فراوان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارتقیمت پشت جلد: 1250000 ریال
قیمت برای شما: 1,062,500 ریال 15 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: دوشنبه 25 مهر 1401

توضیحات

کتاب "قانون 10 برابر" شمارا با شیوه ای از اندیشیدن آشنا می کند که تمام افراد موفق از آن برخوردارند؛ یعنی 10 برابر بزرگ تر از جایی که الان هستید و آنچه اکنون دارد. هدف گذاری کنید و اگر کم آوردید هنوز هم باید روی اهداف خود چند برابر کار کنید.

کتاب "قانون 10 برابر" به قلم گرنت کاردون، نویسنده یکی از پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز، متخصص بین المللی فروش، مربی فروش و سخنران انگیزشی است که سه شرکت باارزش چند میلیون دلای را تاسیس نموده است.

مقدمه کتاب قانون 10 برابر:

احتمالأكتاب را برداشته اید و از خودتان می پرسید این قانون ۱۰ برابر دقيقة یعنی چه؟!

چطور می تواند به من کمک کند؟! ، قانون ۱۰ برابر، جام مقدس آن دسته افرادی است که در پی موفقیت هستند. جدی می گویم. اگرنهایتی برای چیزی باشد، همین است! قانون ۱۰ برابر سطوح مناسبی از فکروتلاش را ایجاد میکند که براساس آن موفقیت شما مسجل شده است و شما را مطمئن می سازد که با طی کردن این مراحل، می توانید در تمام مسیر زندگی شخصی و شغلی خود عملکردی درخور داشته باشید.

قانون ۱۰ برابر ترس را در خودش حل می کند؛ شجاعت و اعتماد را در شما افزایش می دهد و سستی و تعلل را از بین می برد و با جان بخشیدن دوباره به زندگی تان، رؤیاها و اهدافتان را هدفمند می سازد.

قانون ۱۰ برابر تنها اصلی است که موفق ترین افراد، در شکوفاترین حوزه های زندگی شان از آن بهره برده اند. فارغ از تعریفی که از موفقیت دارید، این کتاب به شما نشان میدهد که چگونه بدون توجه به سطح اقتصادی زندگی خود، موفقیت شما تضمین شده است.

اولین کاری که باید انجام دهید رساندن فکرتان به سطوح ۱۰ برابر و۱۰ برابر کردن حجم تلاش و عملکردتان است. من به شما نشان خواهم داد که چگونه فکرو تلاش ۱۰ برابر، زندگی شما را راحت تر و هیجان انگیزتر میکند و وقت آزادتری در اختیارتان قرار می دهد. بعد از یک عمر مطالعه در زمینه موفقیت، معتقدم قانون ۱۰ | برابراز پیش نیازهای افراد موفق برای ساختن زندگی مطلوب است.

گزیده اول از کتاب قانون ده برابر:

واژه «همه جا حاضر در خود مفهوم همه جا بودن را در هر مکان و زمانی) دارد. می توانید تصور کنید که چطور خواهد شد اگر شما، برند و شرکتتان می توانستید هم زمان همه جا باشید و این مطلب چقدر به شما قدرت می بخشید؟

گرچه غیرممکن به نظر می رسد، اما بهتر است این موضوع، هدف شما باشد. باور رایج این است که موضوعاتی که روی زمین بیشترین اهمیت را دارند، همه جا در دسترس هستند. بیشتر کردن موفقیت واقعی بدون اندیشیدن به این مطلب که ایده، محصول، خدمات با برند خود را جهانی کنید، غیرممکن است.

مواردی که زندگی مردم بیشترین وابستگی را به آن ها دارد، در همه جا حاضرند؛ از اکسیژنی که با آن نفس می کشید تا آبی که می نوشید، سوختی که می سوزانید، برقی که خانه تان را روشن می کند و محصولات مشهوری که در سراسر جهان، زندگی انسانها را دگرگون کرده است.

وجه اشتراک همه این موارد، در دسترس بودنشان در همه جاست. مدام آن ها را می بینید، به آنها وابسته اید و در اغلب موارد به استفاده روزانه از آنها عادت کرده اید.. .

صفحه 73 کتاب قانون ده برابر

پیشنهاد ما: قیمت کتاب نهج البلاغه

گزیده دوم از کتاب قانون 10 برابر:

افرادی که به اندازه معمولی تلاش می کنند، احتمالا در جامعه کنونی متر دیده می شوند و درنهایت، این گروه مردم هستند که میزان لازم از تلاش و فعالیتی «معمول» را تعیین می کند. این میزان تلاش و فعالیت، طبقه| متوسط را شکل می دهد که درواقع این میزان از تلاش، خطرناک ترین سطح محسوب می شود؛

زیرا مورد قبول اکثریت قرار گرفته. افراد این گروه زندگی خود را صرف تلاش و فعالیت کافی میکنند تا در حد متوسط به نظر برسند و زندگی، ازدواج وشغل معمولی هم دارند؛ با این همه، هرگز دست به آن میزان از تلاش نمی زنند که موفقیتی واقعی خلق کنند. متأسفانه اکثریت نیروی کار به اندازه معمول از تلاش و پشتکار بسنده می کند؛ مدیران اجرایی و شرکت ها هستند که بیش از حير قابلیت خود درگیر کار می شوند.

گرچه بعضی از افراۓ این دسته هرازگاهی دست به ایجاد کیفیتی منحصر به فرد می زنند، اما تقريبا هیچ وقت چیزی را در اندازه های منحصربه فرد خلق نمی کنند. آرمان هایشان متوسط است و ازدواج، سلامت، شغل و موقعیت مالی متوسطی دارند؛ تا جایی که متوسط بودن پاسخگوی نیازشان باشد همه چیز خوب است؛ تا جایی که شرایط، ثابت و قابل پیش بینی باشد، دردسری برای خود و سایرین ایجاد نخواهند کرد.

با این اوصاف، از لحظه ای که شرایط بازار تحت تأثير وقایع منفی قرار می گیرد و همه چیز به شرایطی کمتر از حد معمول سقوط می کند) همین افراد ناگهان متوجه خطری که در کمینشان نشسته است، می شوند.

صفحه 110 کتاب قانون ده برابر

 

پیشنهاد ما: کتاب داداش ابراهیم

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس
-->