خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


کتاب قاف


قیمت پشت جلد: 750000 ریال
قیمت برای شما: 712,500 ریال 5 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: بیش از شش ماه پیش

توضیحات

سردار قهرمان، حاج قاسم سلیمانی، با برخورداری از قدرت، قاومت، و قابلیتِ اجراییِ بالا، همیشه یکی از برجسته‌ترین شخصیت‌های ایران بوده است. کتاب "قاف" اثری است در قالب پی نما (کمیک استریپ) که شامل خاطراتی جذاب از سردار سلیمانی می باشد.

معرفی کتاب قاف:

"سردار قهرمان، همواره یکی از نقاط قوت ارتش ایران بوده است، و همیشه به عنوان نمادِ ایستادگی و پایداری در مقابل تهاجم و تجاوزاتِ بیگانه، در اذهان مردم ایران به یادگار مانده است. مانند یک درختِ بلند و قوی، او همواره با رشد و توسعه‌ی فرهنگ و تمدنِ کشورش، هم‌راه بوده است و از برکت‌هایی که ایران برای او داشته، برخوردار شده است.

سردار سلیمانی، همیشه با همت و تلاش، به جایگاهی بلند در ارتش و در مسائلِ مربوط به امنیت و دفاعِ کشورش، رسیده است. به عنوان یکی از برجسته‌ترین و مهم‌ترین فرماندهان ارتش ایران، او همواره به عنوان نمادِ امید، ایستادگی و پایداری در مقابلِ تهاجماتِ بیگانه، در ذهنِ مردم ایران به یادگار مانده است.

سردار قهرمان، همچون یک پرچمدارِ مبارزه و جهاد، در میدانِ جنگ، با هوشیاری و دقتِ بالا و برتریِ نظامی، توانسته است از شجاعت و ایستادگی خود، در مقابلِ دشمنانِ خود، برتری بگیرد و به ایران، افتخار بیشتری بخشد.

او همیشه با ایثار و پشتکار، به خدمتِ مردم و کشورش، ادامه داده است و نشان داده است که برای دفاع از وطن، هیچ چیزی برایش مهم‌تر نیست. به همین دلیل، او همواره با نامِ قهرمانی به یادگار مانده و در دل مردم ایران، همیشه جا خواهد داشت."

کتاب "قاف" اثری بی همتا در قالب کمیک استریپ است که خاطراتی جذاب از سردار دلها، قاسم سلیمانی را روایت می کند.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس