خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


کتاب فروع کافی - 4 جلدی

مترجم :

رضا مصطفوی


قیمت پشت جلد: 16000000 ریال
قیمت برای شما: 13,440,000 ریال 16 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: شنبه 11 آذر 1402

توضیحات

یکی از منابع مهم و قابل اعتماد حدیثی شیعه، کتاب "فروع الکافی" است. مؤلف این کتاب، محمدبن‌یعقوب کُلینی، معروف به ثقة‌الاسلام، که در 27 دفتر این مجموعه حدیثی را که اخبار فقهی را پوشش می‌دهد، تدوین کرده است.

این کتاب با "کتاب الطهاره" آغاز می‌شود و با "کتاب الایمان و النذور و الکفارات" به پایان می‌رسد. این مجموعه، حاوی روایاتی است که مردم زمان خود از ائمه اطهار (ع) سؤال کرده و پاسخ دریافت کرده‌اند، و این پرسش‌ها و پاسخ‌ها توسط راویان شیعه به ما رسیده است.

این حدیث‌ها و روایات، به عنوان راهنما و هدایت‌گر برای عبادت، معیشت و زندگی مؤمنانه، برای مسلمانان بسیار ارزشمند است. با انتقال معنا از عربی به فارسی، به ویژه معانی روایتی که قرن‌ها از صدور آن از زبان ائمه معصوم (ع) می‌گذرد، چالش‌های بسیاری وجود دارد.

با این حال، امیدواریم که این تلاش محدود، به معنویت شیعیان با آموزه‌های نجات‌بخش اهل بیت (ع) کمک کند و زندگی مؤمنانه آنان را ملموس‌تر سازد.

بازگویی کامل مفهوم‌های روایت شده در عبارات، کاری آسان نیست؛ اما در این ترجمه که با تلاش مترجمان حرفه‌ای انجام شده است، سعی شده تا با ساده‌سازی متن، تا جای ممکن، خوانندگان بیشتری با این روایات آشنا شوند.

متن ترجمه فارسی، به صورت مستقیم در مقابل متن اصلی عربی قرار گرفته است تا خواننده بتواند برای بررسی و دقت بیشتر در فهم روایت، به راحتی این دو متن را با هم مقایسه کند.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس