خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارتقیمت پشت جلد: 2300000 ریال
قیمت برای شما: 1,932,000 ریال 16 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: شنبه 2 دي 1402

توضیحات

کتاب "شبه جنگ، شبکه های اجتماعی، جنگ افزاری نوین" اثری است از پی دبلیو سینگر که توسط معصومه قربانی به زبان فارسی ترجمه و انتشارات کتابستان معرفت آن را به چاپ رسانده است.

معرفی کتاب شبه جنگ: 

انقلاب دیجیتال، یا قدرت شبکه‌های اجتماعی، جنگ و سیاست را تغییر می‌دهد. همانند جنگ و سیاست که تحولاتی در اینترنت را به وجود می‌آورند.

تروریست‌ها عملیات خود را به صورت زنده منتشر می‌کنند. جنگ‌های تویتری ضربه‌های واقعی را باقی می‌گذارند، اطلاعات نادرست و گسترده موجود در فضای مجازی نه تنها جریان جنگ‌ها را تغییر می‌دهد بلکه سرنوشت ملت‌ها را نیز دگرگون می‌کند.

این تبدیل می‌کند جنگ، تکنولوژی و سیاست را به یک فضای جنگی نوین، به حدی که حتی بر روی تلفن‌های هوشمند ما نیز تأثیر می‌گذارد. پی.دبیلیو.سینگر و امرسون.تی. بروکینگ در بررسی سؤالات پیچیده با تلاقی دو موضوع جنگ و فضای مجازی مواجه می‌شوند.

آن‌ها توضیح می‌دهند که داعش چگونه روش‌های اینستاگرامی تیلور سویفت، خواننده آمریکایی، را تقلید می‌کند. همچنین بیان می‌کنند که بازیکن حرفه‌ای جهان وارکرافت چگونه در هزاران مایل فاصله جنایات جنگی را نابود می‌سازد.

در ادامه، آن‌ها بررسی می‌کنند که گروه‌های اینترنتی چگونه روند انتخابات را تشکیل می‌دهند و چین به وسیله برنامه‌ای روی تلفن‌های هوشمند، درآمد 4.1 میلیارد شهروند خود را کنترل می‌کند.

در شبکه‌های اجتماعی، چه می‌توان پنهان نگه داشت؟ آیا شبکه‌های اجتماعی حقیقت را آشکار می‌کنند یا آن را پنهان می‌کنند؟ در این میانجیگری‌های بین‌المللی، نقش افراد عادی چیست؟

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس