السلام علیک یا اباعبدالله... / فروش ویژه انواع کتب با موضوع اربعین و امام حسین حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


کتاب سرباز روز نهم


قیمت پشت جلد: 2000000 ریال
قیمت برای شما: 1,600,000 ریال 20 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: چهار شنبه 1 شهريور 1402

توضیحات

کتاب "سرباز روز نهم" همچون یک باغ شگفت‌انگیز است که به تشبیه چشم‌نواز و استعاره شگفت‌انگیزی مجهز شده است. در این باغ، هر شاخه و برگی دارای تجربه‌های مجاهدانه و خستگی‌ناپذیر شخصیت اصلی کتاب است.

این شخصیت می‌تواند به عنوان پرچم‌داران نورانیت و هدایت در دوران حاضر در نظر گرفته شود. وی از سال ۱۳۹۲ با ده‌ها ترفند و کلیدهای راهروهای پیروزی به سوریه وارد می‌شود و طی دو سال به یک نماد از قدرت و تأثیر محبوب مدافعان حرم تبدیل می‌شود.

حتی سردار شهید سلیمانی نیز تمجید از او را انعکاس می‌دهد. در این باغ شگفت‌انگیز، نویسندگان به طور جامع و همه‌جانبه سعی کرده‌اند تا شهید و زندگی او را به عنوان الگویی قابل تجربه و محقق برای افراد در جامعه نشان دهند.

کتاب "سرباز روز نهم" که توسط انتشارات راه یار به چاپ رسیده است روایتگر زندگی و زمانه بسیجی مدافع حرم شهید مصطفی صدرزاده می باشد.

برشی از کتاب سرباز روز نهم:

بعد از بازگشت به ایران، مصطفی صدرزاده و یکی دیگر از دوستانش، با راهنمایی پدرم مدارکشان را آماده کردند و در مشهد برای عضویت در فاطمیون ثبت نام کردند.

آقای صدرزاده به خانه ما آمد و به پدرم گفت: ابوسجاد، تو پادگان لو نمیریم که ایرانی هستیم؟

پدرم هم اطلاعاتی به او داد که در پادگان باور کنند افغانستانی است. مثلا گفت اگه از تو سوال کردن اهل کدوم منطقه ای بگو من از فلان شهر افغانستانم.

پدرم برایش دو سه صفحه کلمات افغانستانی نوشت و به او داد تا تمرین کند.

یادم هست طفلک از در خانه مان که رفت همینطور که راه می رفت کاغذ را نگاه می کرد و زمزمه می کرد.

pdf کتاب سرباز روز نهم:

تقریظ رهبری سرباز روز نهم:

سمه تعالی، پیش از این کتاب دیگری در شرح حال شهید صدرزاده خوانده‌ام، ولی ابعاد شخصیت محبوب و چندجانبه‌ی این شهید عزیز در این کتاب بیشتر بیان شده است. این چهره‌ی برجسته بی شک یک الگو است برای جوانان امروز و فردا.

اراده‌ی قوی، فهم درست، روحیه‌ی ایثار، شجاعت، خستگی‌ناپذیری، ‌ادب، دلِ انباشته از محبت و صفا، و بسی دیگر از خصوصیات برجسته،‌ بخش‌هایی از شخصیت این جوان فداکار و انقلابی نسل‌های دوم و سوم انقلاب است.

خواندن این کتاب برای من غبطه‌انگیز است. این گلهای سرسبد به چه مقاماتی رسیدند، و من و امثال من چگونه در این مسیر، ‌پای در گل ماندیم. سلام و صلوات خدا بر شهید مصطفی صدرزاده و همسر صبور و پدر و مادر ایثارگر او.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس