مجموعه 5 جلدی قهرمان من / قهرمانان این خاک را به کودکان معرفی کنیم + مسابقه و جوایز فراوان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارتقیمت پشت جلد: 1200000 ریال
قیمت برای شما: 1,080,000 ریال 10 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: جمعه 29 مهر 1401

توضیحات

کتاب "سال 12 هفته ای" راهنمایی جامع برای ایجاد نتایج بهتر از طریق تمرکز عمیق بر روی فعالیت های شماست و به فرایندی اشاره دارد که در عرصه ورزش حرفه ای نهادینه شده و بسیاری از قهرمانان جهان از آن استفاده می کنند.

"سال 12 هفته ای" به شما کمک خواهد کرد تا از ایرادها و بهره وری پایین در تفکر سالانه جلوگیری کنید و به شکلی نوآورانه نشان می دهد که هر سال چگونه می تواند 12 هفته به طول بیانجامد.

برایان پی موران کیست؟

برایان پی موران از نویسنگان و مربیان مشهور آمریکایی است که سخنرانی هایش به زبان های مختلفی ترجمه شده است. او مشاور کسب و کارهای کوچک برای تبدیل شدن به شرکت های بزرگ است و تجربه اش در توسعه مهارت های فردی و راه های منحصر به فرد 12 هفته ای سبب شده تا کتاب هایش یکی از پرفروش ترین آثار نیویورک تایمز باشد.

مایکل لنینگتون نیز به گروه های مدیریتی و افراد مختلف کمک می کند تا به صورت موثرتر رهبری را اجرا کنند.

اولین گام در 12 هفته:

اولـيـن قـدم بـرای دستیابی به موفقیت بزرگ با سال دوازده هفته ای ، ایجاد یک چشم انداز عالی برای خود است. این باید جالب و الهام بخش باشد.

چشم انداز بسیار مهم است؛ چون روزهایی خواهد بود که رغبتی به عملی کردن برنامه ندارید. برای اینکه بتوانید در مسیر بمانيـد بـه یک دليـل قدرتمند احتیاج داریـد کـه آن دلیـل چشم اندازتان است.

«سل دورسو» دوست قدیمی و یکی از کاربران من تجربه شخصی ای درباره قدرت چشم انداز دارد: ما سالها، سال دوازده هفته ای را در شرکت خود استفاده کرده ایم . ماهیت دوم ما شده است و روشی ست که با آن، کارها را انجام می دهیم؛

حتی زمانی که چیزی سد راهمان شده است ما را در مسیر اصلی نگه می دارد. چند وقت پیش زمانی که گروهی از مشاوران اصلی شرکت ، مـا را ترک کردند و سرمایه و کاربران خود را هم بردند؛ بخش زیادی از سرمایه و درآمد را از دست دادیم. همان طور که انتظار دارید روزهای بسیار سختی در شرکت داشتیم و مـن را از لحاظ شخصی و حرفه ای تحت تأثيـر قـرار داد.

افرادی که از شرکت جدا می شدند فقط همکاران تجاری نبودند؛ بلکه از دوستان قدیمی ما بودند و نبودشان برای همه ما که مانده بودیم عميقاً احساس می شد.

صفحه 93 کتاب سال دوازده هفته ای

گزیده ای از کتاب سال دوازده هفته ای:

با توجه به ارزش و محدودیت زمان جالب است که بدانید تقريبا همه ما در مصرف آن به صورت مفید و به شکل دلخواه مان مشکل داریم. بسیاری از کاربرانی که با آنها کار می کنیم، تحت تأثیر تمایل طبیعی برای کسب درآمد، هرزمان که فرصتی ایجاد شود برنامه از پیش برنامه ریزی شده خود را بدون فکر، برای پذیرش یک درخواست احتمالی و مشتریان کنار می گذارند.

ظاهرا بدون توجه به تأثیر طولانی مدت بر کسب و کارشان آنها این کار را مکررا انجام میدهند. درواقع، زمانی را که می توانند برای ساختن آینده خود صرف کنند، برای ساختن آینده شخص دیگری صرف میکنند.

در تحلیل های نهایی، بسیاری از کاربران زمان دیگران را ارزشمندتر از وقت خود می دانند. برای دستیابی به موفقیت، باید زمان خود را حداقل به اندازه مشتریان مهم بدانید. فقط از این طریق می توانید تجارت خود را بسازید و از قضا خدمات مشتریان خود را به طور همزمان بهبود بخشید.

اعتقاد دیگری که سد راه اجرای مؤثر و استفاده از زمان به صورت کارآمد وجود دارد، این فکر است که می توانید همه کارها را انجام بدهید. اگر تصور می کنید که به اندازه کافی سریع، سخت یا طولانی کار میکنید و می توانید همه کارها را انجام بدهید، یک غافلگیری ناخوشایند خواهید داشت. مطالعه ای که چند سال پیش انجام شده است نشان می دهد یک متخصص به صورت متوسط ، در هر زمان مشخص، حدود چهل ساعت کار ناتمام دارد.

صفحه 163 کتاب سال دوازده هفته ای

 

پیشنهاد ما: شرح لمعه

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس
-->