خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


کتاب زلزله ده ریشتری


قیمت پشت جلد: 1600000 ریال
قیمت برای شما: 1,424,000 ریال 11 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: شنبه 2 دي 1402

توضیحات

جنگ جهانی سوم و کبیر در راه است؟ اگر تهران با خاک یکسان شود چه بر سر ایران خواهد آمد؟ آیا تهران توان مقابله با یک زلزله ده ریشتری و حمله موشکی را دارد؟

کتاب "زلزله ده ریشتری" اثری است تخیلی از نیما اکبرخانی که توسط انتشارات کتابستان معرفت به چاپ رسیده است. در این کتاب که داستانی بسیار جذاب دارد به سراغ روزهایی می رویم که زلزله ای نه تنها به جان ایران، بلکه جهان افتاده است. جنگی در پیش است که آن را جنگ جهانی کبیر نامیده اند و قرار است سفت و سخت آرامش هارا به هم ریزد....

پیشنهاد ما: کتاب حاج قاسمی که من می شناسم

معرفی کتاب زلزله ده ریشتری:

هادی صادقی، استاد تاریخ و عضو مجمع حقیقت یاب سازمان ملل، در جدیدترین اثر خود به سراغ واقعه ای رفته که 25 سال قبل، در سال 1409 هجری شمسی رخ داده است.

جنگ جهانی کبیر، جنگی که همچون زلزله ای ده ریشتری نه تنها پایتخت ساخته شده بر دامنه البرز، که شالوده جهان را آن هم نه 117 ثانیه بلکه 25 سال تمام به لرزه انداخته است.

بازرس ارشد در امور جنگ جهانی کبیر، در جدیدترین کتاب تاریخ خود به سراغ بازماندگان این واقعه رفته تا مخاطب امروز که در کمال آرامش و آسایش ب هزندگی خود مشغول است، تصویری ملموس و نزدیک از زلزله ده ریشتری تهران و جنگ های پس از آن داشته باشد.

پیشنهاد ما: کتاب ریحانه بهشتی

 

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس