چگونه بدون کنکور سراسری معلم شویم؟ خرید کتاب "مهارت معلمی" با تخفیف ویژه حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارتقیمت پشت جلد: 1200000 ریال
قیمت برای شما: 432,000 ریال 64 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: پنج شنبه 12 مرداد 1402

توضیحات

دون خوزه رونیز فرزند دون میگوئل روئیز، نویسنده کتاب پرفروش چهار میثاق است که پس از ترجمه و انتشار در کشور ما با اقبال عمومی مواجه شد.

در کتاب "خرد شمن ها" شمن تولتک و قصه گوی چیره دست دون خوزه روئیز برخی از محبوب ترین داستان های سنت شفاهی خانواده خود را با ما در میان می گذارد و از دل این داستان ها، درس هایی را بیرون می کشد که آموزه های نهفته در هر داستان را پیش چشم ما می آورند.

پیام اصلی این کتاب و آموزه های شمنیسم این است که آنچه در جست و جویش هستید، درون خود شماست؛ اینکه چطور از موقعیت ها، رویداد ها و وقایع روزانه برای رشد و پیشرفت انسانی خود کمک بگیرید.

کتاب آموزه ای است از ایمان و عشق و زندگی.

باشد که این داستان ها، درست ها ابزار ها راهنمای شما باشند تا خرد ذاتی و وجودی خود را بیابید.

معرفی کامل کتاب خرد شمن ها:

این کتاب به شما در مسیر روحانیت و شفافیت راهنمایی می کند تا به عمق خود و جهان اطراف خود بپردازید. نویسنده با بهره گیری از تجربیات فراوان خود، ارائه می دهد که چگونه می توانید از طریق مراسم ها، تمرینات خاص و صداقت با خودتان ، بازیابی روحی خود را تقویت کنید و ارتباط عمیق تری با طبیعت و دیگران برقرار کنید.

این کتاب قدرت آفرینشی شمنان را بررسی می کند و به شما کمک می کند تا با استفاده از عناصر طبیعی و انرژی های محیطی، زندگی خود را بهبود بخشید. همچنین شما در این کتاب هر چیزی را که باید در مورد سفرهای روحانی و پیامدهای آنها بدانید، به دست خواهید آورد.

"خرد شمن ها" نه تنها یک راهنمای عملی برای کشف دستاوردها و حقایقی است که می توانید از شمنان یاد بگیرید، بلکه به شما اجازه می دهد تا به عمق خود و جهان اطراف خود بخشی از حکمت و معنویت شمنان را تجربه کنید.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس