چگونه بدون کنکور سراسری معلم شویم؟ خرید کتاب "مهارت معلمی" با تخفیف ویژه حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


کتاب جعبه ابزار تربیت

مولف (پدیدآور) :

دهقانی محسن


قیمت پشت جلد: 1050000 ریال
قیمت برای شما: 987,000 ریال 6 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: شنبه 25 آذر 1402

توضیحات

خیلی از والدین در دنیا هستند که وقتی در مورد وظیفه هایشان نسبت به کودکشان سوال می شود تنها به وجه مادی آن توجه می کنند. یعنی فکر می کنند که فراهم کردن آنچه که کودک می خواهد، یعنی تحقق وظیفه والد بودن. اما در واقع به هیچ وجه اینگونه نیست...

واقعیتش را بخواهید خوشبختی کودک در گرو تربیت صحیح اوست. تربیت نیز ابزاری دارد که باید از متخصصان آن فرا گرفت. کتاب "جعبه ابزار تربیت" به قلم محسن دهقان، اثری است برای تمامی پدر و مادرها تا بتوانند به بهترین نحو برای تربیت کودکشان تلاش کنند.

پیشنهاد ما: کتاب داداش ابراهیم

معرفی کتاب جعبه ابزار تربیت:

پدر یا مادر که بشوی تمام زندگی ات معنایی تازه پیدا می کند. انگار دیگر خودت نیستی. تمام هستی ات فرزندت می شود. دیگر مثل قبل هوش و حواست متوجه خودت نیست. 

ضربان قلبت با ضربان قلب او تنظیم می شود. با دیدن کمترین ناملایمتی برای او، نفست در می رود و با خنده هایش، قند در دلت آب می شود. به جانش قسم می خوری و برایش از تمام وجود مایه می گذاری و هر آنچه داری فدایش می کنی.

اما آیا همین کافی است؟!

اینکه هر چه می خواهد برایش فراهم و همه نیازهایش را رفع کنی، خوشبختی او را تضمین می کند؟!

خوشبختی فرزند در چیست؟

خوشبختی فرزند در گرو تربیت صحیح اوست. نمی شود همیشه تشویق یا تنبیهش کرد. گاه باید به او محبت کرد. گاه نصیحت و گاهی از اشتباهش چشم پوشی، باید دانست در موقعیت های متفاوت رفتار هم فرق می کند.

پدر و مادر برای دست یافتن به روش تربیتی صحیح، باید مانند باغبانی کارکشته یا معماری حاذق از روش های تربیت آگاه و با ابزار های آن آشنا باشند تا در هر موقعیتی از جعبه ابزار تربیت، ابزار و روشی مناسب انتخاب کنند.

پیشنهاد ما: کتاب توحید مفضل

پیشنهاد ما : کتاب امواج اراده ها

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس