خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


کتاب تولد در کالیفرنیا


قیمت پشت جلد: 1000000 ریال
قیمت برای شما: 930,000 ریال 7 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: پنج شنبه 6 ارديبهشت 1403

توضیحات

در کتاب "تولد در کالیفرنیا"، ما به داستان زندگی ستوده یار محمودی پرداخته می‌شویم. او زمانی در انگلیس تحصیل و زندگی می‌کرد که به واسطه برخی اتفاقات، با فرهنگ دینی آشنا شد. این آشنایی باعث تحول درونی او شد و از آن پس، تصمیم گرفت حضور خدا را در زندگی‌اش هر لحظه بیشتر احساس کند. او یکی از راه‌هایی که برای پیشروی در این مسیر انتخاب کرد، خدمت به مردم بود که به این سیر و سلوک عرفانی او زیبایی و جذابیتی خاص می‌بخشید.

پشت جلد کتاب تولد در کالیفرنیا:

پشت صندلی من، پسری با موهای طلایی و صورتی پر از کک و مک نشسته بود.

از وقتی وارد کلاس شدم، دیدمش که گوشه لبش با لبخند شیطنت آمیزی کش آمده. چند دقیقه نگذشته بود که پسرک مو طلایی شروع به ضربه زدن به صندلی من کرد.

بی این که عکس العملی نشان دهم، تیز رو به رو را نگاه می کردم و دندان هایم را محکم به هم فشار می دادم. اما این صبوری چند دقیقه ای بیشتر طول نکشید.

به خودم که آمدم دیدم دفترم را محکم به سرش کوبیده ام.

همیشه دوست داشتم دختر ها همان شیرها و شمشیرهایی باشند که توی شعر های می خواندیم. همان هایی که باید همیشه برنده می شدند و از پسرها کم نمی آوردند.

دست هایم را مشت کردم. از روی صندلی بلند شدم و بافاصله از کلاس بیرون زدم. معلم مراعات تازه وارد بودنم را کرد که برخوردی با من نداشت. اما همین عکس العمل در برابر رفتار پسری که بعدا فهمیدم اسمش رابین است، باعث شد پسرهای کلاس حساب من را از بقیه دخترها جدا کنند.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس