خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


کتاب بازگشت به رام الله

مولف (پدیدآور) :

مرید برغوثی


قیمت پشت جلد: 1300000 ریال
قیمت برای شما: 1,157,000 ریال 11 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: شنبه 2 دي 1402

توضیحات

کتاب "بازگشت به رام الله" اثری است از مرید برغوثی که توسط خانم هاجر زمانی به زبان فارسی ترجمه شده است. این کتاب توسط انتشارات کتابستان معرفت به چاپ رسیده است.

معرفی کتاب بازگشت به رام الله:

بازگشت به رام الله، یک سخن بلند و صریح درباره معضلات فلسطینیان امروز است. هیچ کتاب دیگری نمی‌تواند با این قدرت و توانایی، تاریخچه رویدادهای فعلی در فلسطین و اسرائیل را به تصویر کشید.

«پیتر کلارک، عضو بخش ادبی روزنامه تایمز لندن» اهمیت کتاب بازگشت به رام الله را تأیید می‌کند که بسیاری از مردم درباره مشکلات پناهندگان صحبت می‌کنند، ولی خود پناهندگان ساکت می‌مانند و در دیدهای مردم نیستند.

کتاب بازگشت به رام الله، توسط مرید برغوثی، شاعر استعدادمند فلسطینی نوشته شده است. این کتاب تاکنون یکی از مهمترین شکل‌های بیان تجربه وجودی گروه‌های مختلف فلسطینی بوده است.

کتاب به دلیل دلایل سیاسی اشاره‌هایی به جدایی مرید برغوثی از همسرش و شرایط غربت و تبعید شاعر از سواحل غربی در سال ۱۹۶۶ و شرایط بازگشت پس از سی سال دارد. کتاب بازگشت به رام الله در سال ۱۹۹۷ منتشر شد.

پس از پذیرش جهان عرب از این اثر، کتاب جایزه ادبی "نجیب محفوظ" را از دانشگاه قاهره دریافت کرد. بنابراین، می‌توان این کتاب را یک رویداد ادبی مهم در نظر گرفت.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس