خرید کتاب زیارت عاشورا با تخفیف جذاب ویژه محرم و یادبود اموات حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


شیمی جامع خیلی سبز جلد 1


قیمت پشت جلد: 1990000 ریال تاریخ بروزرسانی: شنبه 11 تير 1401

توضیحات

هر درسی به جز موضوع علمی خودش، پیامهای کاربردی دیگه ای هم داره. مثلا ما از شیمی یاد می گیریم که هر واکنشی یه فرمولی داره، ولی برای این که اون فرمول اجرا بشه و واکنش انجام پذیر باشه، باید شرایط محیطی هم فراهم بشه.

قبولی در رشته های خوب کنکور هم مثل یک واکنش شیمیایی، فرمول خاص خودش رو داره. اما این واکنش وقتی رخ میده که شرایطش رو هم فراهم کنی. واکنش کنکور ممکنه یه واکنش گرماده باشه، ولی انرژی فعالسازیش خیلی بالاست؛ یعنی خیلی باید تلاش کنین و انرژی بذارین تا موفق بشین.

در ضمن ظرف و شرایط واکنش و استفاده به موقع از کاتالیزورها هم مهمه؛ یعنی کتابی که می خونی، کلاسی که میری، وقتی که میذاری و .. باید درست و به جا باشه و ما یعنی کتاب "شیمی جامع خیلی سبز" دقیقا مناسب ترین ظرف هستیم. شرایط خود جلسه کنکور هم که جای خود داره. خلاصه این که هیچ موفقیتی همین جوری و خودبه خودی به دست نمیاد.

پیشنهاد کتاب: شیمی جامع خیلی سبز جلد 2 (پاسخنامه تشریحی)

معرفی کتاب شیمی جامع خیلی سبز جلد 1:

این کتاب پسر بزرگ خانواده مجموعه دو جلدی شیمی چامع خیلی سبز می باشد. که با توجه به چینش و ترتیب کتاب درسی در ابتدای هر فصل به بیان درسنامه به همراه شکل و جداول مختلف می پردازد. سپس بعد از آن به بانک بی نهایتی از تست های مختلف تالیفی، تست های سراسری و.. می رسیم تعداد این تست ها 2257 تست می باشد و باعث می شود هیچ محتوایی از کتاب درسی جا نمانده باشد، با اطمینان می توان گفت داوطلبی که این کتاب را به صورت کامل تمرین و تکرار کند خود را برای درصد های بالا در آزمون سراسری آماده کرده است.

برای اطلاع از پاسخ های تشریحی نیز باید به جلد دوم این کتاب که شامل پاسخنامه جامع و دقیق می باشد مراجعه کنید. سری کتاب های شیمی جامع خیلی سبز قابل استفاده برای هر دو گروه داوطلبان ریاضی و تجربی می باشد.

سبد خرید این کتاب فعلاً فعال نیست

سعی می کنیم این کتاب رو در اسرع وقت موجود کنیم

از این که با شکیبایی همراه ما هستید از شما متشکریم

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس
-->