خرید کتاب زیارت عاشورا با تخفیف جذاب ویژه محرم و یادبود اموات حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


زیست شناسی جامع خیلی سبز جلد 1


قیمت پشت جلد: 2710000 ریال
قیمت برای شما: 2,439,000 ریال 10 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: شنبه 11 تير 1401

توضیحات

بدون شک هر دانش آموزی که برای ورود به مقطع متوسطه دوم رشته تجربی را انتخاب می کند، آرزویی غیر از موفقیت در کنکور و رسیدن به دانشگاه های معتبر در رشته های پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی و... را در ذهن ندارد. حال برای رسیدن به این رشته های تاپ و درجه اول و موفقیت در رشته تجربی درصد بالا در درس زیست شناسی الزامی است. درسی که علت تمایز دانش آموزان تجربی با دیگر دانش آموزان و حیاتی ترین درس این رشته می باشد.

کتاب "زیست شناسی جامع خیلی سبز جلد 1" که به نام مجموعه پینوکیو نیز مشهور می باشد با در بر داشتن بیش از 4300 تست داوطلبان رشته تجربی را از داشتن هر منبع دیگری بی نیاز می کند.

پیشنهاد کتاب: زیست شناسی جامع خیلی سبز جلد 2 (پاسخنامه تشریحی)

پیشنهاد کتاب: درسنامه جامع زیست شناسی خیلی سبز

معرفی کتاب: 

درس زیست شناسی سومین درس در دفترچه اختصاصی آزمون سراسری می باشد که با داشتن 50 سوال بیشترین سوال را در بین تمام دروس کنکور دارد. اما این 50 تست زمانی جالب و به نوعی سخت می شود که متوجه می شویم در تایم تقریبا 4 ساعته کنکور تنها 38 دقیقه به درس زیست شناسی و این 50 تست حیاتی وقت داده شده است. 

پس تنها راه برای رسیدن به درصد بالا و معقول در این درس تمرین و تکرار زیاد و مهم تر از اینها تست زنی فراوان از هر سه پایه می باشد. چرا که در کنکور نظام جدید مشخص شد که رویه کنکور نسبت به قدیم متفاوت شده و در درس زیست شناسی هیچ پایه ای از پایه دیگر مهم تر نیست

در کتاب "زیست شناسی جامع تجربی خیلی سبز جلد 1" بیش از 4300 تست مختلف از منابع و آزمون های مختلف کشوری قرار داده شده که به تربیت فصول کتاب درسی از هر سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم دراین کتاب چیده شده اند. تست هایی که حتی کوچک ترین نکته و تصویری از کتاب درسی را پوشش می دهد. به این تربیت است که این پینوکیوی جذاب توسط مولفان خیلی سبز و گروه ماز پرورش یافته و حال به دست ما رسیده است تا راهنمای ما باشد برای طی کردن این مسیر سخت و دشوار کنکور.

این کتاب تنها دارای تست های چهارگزینه ای می باشد، برای اطلاع از پاسخ های سوالات و روش تشریحی و تستی حل آنها باید به جلد دوم این کتاب مراجعه کنید.

سبد خرید این کتاب فعلاً فعال نیست

سعی می کنیم این کتاب رو در اسرع وقت موجود کنیم

از این که با شکیبایی همراه ما هستید از شما متشکریم

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس
-->