خرید کتاب زیارت عاشورا با تخفیف جذاب ویژه محرم و یادبود اموات حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


ریاضی تجربی جامع خیلی سبز جلد 1


قیمت پشت جلد: 3400000 ریال
قیمت برای شما: 2,890,000 ریال 15 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: شنبه 11 تير 1401

توضیحات

زمانی که به دفترچه کنکور تجربی نگاهی بیندازیم، متوجه می شویم که دومین درس در این دفترچه، ریاضیات تجربی می باشد که دارای 30 سوال و مدت زمان 47 دقیقه است. همین مدت زمان کم و تعداد زیاد سوالات باعث ایجاد ترس و واهمه در بچه ها می شود.

کتاب "ریاضی تجربی جامع کنکور جلد 1" شامل درسنامه و سوال کتابی جذاب است که می تواند درس ریاضی را برای هر یک از داوطلبان رشته تجربی تبدیل به دوست و رفیقی صمیمی کند. این کتاب شامل درسنامه هایی جذاب و 3312 تست از کتاب های ریاضی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم می باشد که جواب های آن ها در جلد دوم و برادر کوچک تر این کتاب قرار داده شده است.

پیشنهاد کتاب: ریاضی تجربی جامع خیلی سبز جلد 2 (پاسخنامه تشریحی)

معرفی کتاب ریاضی تجربی جامع جلد 1:

این کتاب در کل دارای 3 بخش مختلف می باشد. 1-درسنامه 2-بانک تست 3-پاسخنامه کلیدی.

 این کتاب در 17 بخش مختلف چیده شده است و این چینش به صورت موضوعی می باشد. در ابتدای هر فصل درسنامه های هر موضوع به شیوا ترین نحو بیان شده است که همچون آب خوردنی آموزش ریاضی را برای هر یک از داوطلبین آسان می کند تا به آرزوهای خود برای کسب رتبه ای خوب و آینده ای ایده آل برسند. از ویژگی هایی که باعث ایجاد تمایز این کتاب با سایر کتاب های این حوزه می شود این است که کتاب با دو رنگ به چاپ رسیده و در دل خود از زبان محاوره ای و شکل های زیبا استفاده می کند که همین امر سبب تفهیم بهتر دروس می شود.

در بخش دوم به اصلی ترین محتوای این کتاب یعنی تست های بیشمارش می رسیم همانطور که گفته شد این کتاب در برگیرنده بیش از 3300 تست مختلف به صورت موضوعی اعم از آزمون های سراسری، کتاب درسی، آزمون های قلم چی و... می باشد و همین تعداد تست ها بچه ها را از داشتن هر منبع دیگری بی نیاز می کند. همچنین در آخر هر فصل نیز آزمونی از کل فصل قرار داده شده است که سبب می شود دانش آموز پس از فراگیری درس با انجام این آزمون و بررسی آن سطح خود را سنجیده باشد.

درچند صفحه پایانی این کتاب نیز پاسخنامه کلیدی قرار داده شده است که می تواند سریع ترین راه برای محاسبه درصد ها و درستی و غلطی پاسخ های دانش آموزان باشد. این کتاب شامل پاسخنامه تشریحی نمی باشد ولی برای تهیه پاسخ نامه تشریحی آن باید به برادر کوچک تر این کتاب یعنی کتاب "ریاضی تجربی جامع کنکور جلد 2" مراجعه فرمایید

سبد خرید این کتاب فعلاً فعال نیست

سعی می کنیم این کتاب رو در اسرع وقت موجود کنیم

از این که با شکیبایی همراه ما هستید از شما متشکریم

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس
-->