خرید کتاب زیارت عاشورا با تخفیف جذاب ویژه محرم و یادبود اموات حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


رهنمای گرفتاران


قیمت پشت جلد: 500000 ریال
قیمت برای شما: 450,000 ریال 10 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: دوشنبه 8 فروردين 1401

توضیحات

کتاب راهنمای گرفتاران که تحت عنوان دعا درمانی در پیشديد شما قرار گرفته است در پاسخ به انسانهای عظیمی است که در دنیای امروز، در اقصی نقاط جهان، در اضطراب و استرس پسر می برند تنظیم یافته است زیرا که آرامش و راحتی خیال سختی است که بسیاری آرزوی آن را دارند اما برای رسیدن به آرامش، تنها آرزوی آن کافی نیست بلکه باید قدم پیش نهاد و کاری کرد. و این کتاب راهی است مناسب برای جلوگیری از خیلی از ناراحتیهای روحی و جسمی و یکی از رازهای این رفع اضطراب و نگرانی این است که با خدا ارتباط برقرار کنیم زیرا حداقل نیاز انسان به روح خدایی، مانند احتیاج نوزاد به مادر است، به همان میزان که جسم برای ادامه حیات به غذا نیازمند است، روح و باطن نیز به هویت الهی و روح ربانی احتیاج دارد.
وقتی شما عزیزان با تمام وجود دستها را بالا می گیرید و دعا می کنید، این دعاها به صورت شعاع های نوری، به طرف آسمان بالا می روند و فرشته ها برای اجابت آن به زمین می آیند و در میان این شعاع های نورانی، بعضی از آنها فوق العاده، قطورتر و نورانی تر هستند و فرشتگان به محض مشاهده آن سریع به آن مورد، رسیدگی می کنند که مثلا دعای مادر نسبت به فرزند یکی از آنها است پس برادران و خواهران برای این شعاع های نورانی به سوی آسمان تلاش کنید. وقت دیر است از همین امروز که فردا دیر است. 

 

 

 
 

کتاب رهنمای گرفتاران یکی از کامل‌ترین و بزرگ‌ترین گنجینه ادعیه اذکار و اوراد و خطوط مجرب و نافع از منابع و نسخ مورد تایید می‌باشد که این کتاب در ۱۴ فصل شرایط دعا فضیلت ذکر ختومات سور و آیات قرآنی فضیلت ذکر صلوات ختومات آیات قرآنی کوتاه ختومات اسماءالله ختومات اهل‌بیت و بقیه مسائل از این قبیل می پردازد

 

فضیلت ختم صلوات در کتاب رهنمای گرفتاران:

در فضیلت صلوات سخن و روایت از خود حضرات معصومین بسیار است تاآنجاکه حتی کتابت و نوشتن صلوات نیز از درجه و مقام والایی نزد حق‌تعالی برخوردار است که فرمودند هر کس در کتاب یا نوشته‌ای بر من صلوات بنویسد تا مادامی‌که نام من در آن کتاب هست ملائکه برای او از درگاه حق طلب آمرزش می‌کنند

 فرمود: یا علی هر کس در هر روز یا در هر شب، بر من صلوات بفرستد شفاعت من برای او واجب می شود، هر چند که از اهل گناهان کبیره باشد.

و باز فرمودند: هر کس حتی یک بار بر من صلوات بفرستد، از گناهان او ذره ای نمی ماند.

و در جای دیگر از حضرتش نقل شده است که فرمودند: صلوات شما بر من، باعث روا حاجت های شماست و خدا را از شما راضی می گرداند، و اعمال شما را پاک و پاکیزه میکند.
هر کس یک مرتبه بر من صلوات بفرستد، آن دو ملکی که مراقب رفتار شما هستند، تا سه روز گناهی بر او نمی نویسند.
و هرکس هر روز از روی محبت، بر من سه صلوات فرستد، بر خداست که گناهان او را در همان روز یا همان شب بیامرزد.
و فرمودند: روز قیامت، من نزد میزان اعمال هستم، و هر کس کفه سيئاتش سنگین تر از حسناتش باشد، صلوات هایی را که بر من فرستاده در کفه حسناتش میگذارم، تا كفه حسناتش سنگین تر گردد. و هر کس بر من صلوات زیاد بفرستد، از سختی و تلخی مرگ و جان کندن ایمن گردد.
و هر کس مرا یاد کند و بر من صلوات فرستد، حق تعالی جمیع گناهان او را بیامرزد، اگر چه مانند ریگ های عالج باشد. و فرمودند: هر کس بر من بلند صلوات بفرستد، از آتش نفاق بدور است.
و امیر المؤمنین علی فرمودند: صلوات فرستادن بر پیامبر در محو کردن گناهان شدیدتر است از فرو نشاندن آب آتش را. و سلام کردن بر آن حضرت، افضل است از بنده آزاد کردن در راه خدا، یا شمشیر زدن در راه خدا

پیشنهاد ما: خرید کتاب صحیفه مهدیه کلیک کنید

کتاب راهنمای گرفتاران صفحه 68

 

 

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس
-->