خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارتقیمت پشت جلد: 1350000 ریال
قیمت برای شما: 1,282,500 ریال 5 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: شنبه 2 دي 1402

توضیحات

فرزند یکی ازسران اثرگذار کمیته انقلاب اسلامی حمید نام دارد. کتاب برنگرد در مورد اوست، حمید هم یک مامور زبده امنیتی است که تصمیم به کشف شبکه نفوذی خارجی در ایران می گیرد. او دوشادوش یک خبرنگار زن خارجی به اسم لیزا پیش رفته و او را زیر چتر کنترلی خود می گیرد... . کتاب بر نگرد نوشته مجید قنبری یک داستان سیاسی امنیتی جذاب است، به همین دلیل این کتاب به تمام کسانی که به داستان های سیاسی امنیتی علاقه مند هستند پیشنهاد می شود.

شهید سحر (سال 1364):

دهه ی شصت بود و هرازچندگاهی صدای آژیر خطر كل شهر را برمی داشت. چند روزی بود با صداهای دلهره آور جنگنده های صدام از خواب می پریدیم. با شنیدن صدای آژیر آماده می شدیم و به زیرزمین و پناهگاه می رفتیم. صدام ملعون قصد داشت پالایشگاه تهران را از هر راهی که ممکن بود، نابود کند. چندین بار جنگنده های عراقی به تهران رسیدند، پالایشگاه و حتی بخش هایی از شهر تهران را بمباران کردند و رفتند.

آن روز صبح خیلی فرق داشت. به جای صدای آژیر، صدایی مهربان و لطیف پرده های گوشم را نوازش داد. پدرم بود که برای نماز صدایم میکرد. هم زمان با صدای مش حسین که داشت از مناره ی مسجد محل اذان می گفت، صدای خروس همسایه که گویی اذان را از ته حلقش فریاد می زد، من را از روی تشک پراند. در رختخوابم نشستم. چند ثانیه ای گیج و منگ بودم تا بفهمم کجا هستم، روی زمینم یا آسمان؟

پیشنهاد ما: خرید کتاب گوهر شب چراغ

در بخشی از کتاب بر نگرد می خوانیم:

حمید عزیزم، من بیش از خودت شیفته ی دینت شدم و خیلی دوست دارم در موردش بدونم و تحقیق کنم. تو باید کمکم کنی.علت اینکه نامه برات نوشتم، این بود که بدونی منم خیلی دوستت دارم و واقعا از اون شب تا الآن به چشم به قديس بهت نگاه میکنم که خیلی پاک و بی گناهه !

دیروز ظهر که در رستوران بهم گفتی منو دوست داری و یکی از دلایل قبول همکاری ات رابطه با منه، خیلی خوشحال شدم ولی شرایط اون جا جوری بود که نمی تونستم حرف بزنم، چون محیطی که توش بودیم تجهيز شده بود و تمام رفتار و گفتارمون داشت ضبط میشد. الآن خطر رو به جونم خریدم و با نامه حرف دلم رو برات نوشتم.

تا الآن مأموریت های زیادی رو برای سازمانم انجام دادم و از طریق رابطه ی جنسی، مأمورین زیادی رو به سیستم جذب کردم اما تو اولین مردی بودی که به من دست نزدی و گفتی پای دینت هستی. هیچ وقت شراب نخوردی و حتی به صورت مستقیم به بدن و صورت من نگاه نکردی.

اینها باعث شده که من به دین و مذهبت علاقه مند بشم و بیش از خودت دوستش داشته باشم.عشق من، باور کن از تنهایی و زندگی با سگم خسته شدم. نیاز به همدم دارم، به کسی مثل توتا وقتی به پیری رسیدم، دوروبرم چندتا بچه باشه، ولی سازمان من اجازه نمیده کسی رو دوست داشته باشم. تمام رابطه ی من خلاصه شده با سگم، همکارهای مرد و سوژه هایی مثل تو این همه ی لذتیه که من از دنیا دارم.

این نامه رو از ترس سازمانم برات نوشتم و خودم آوردم تا حسم رو بدونی، چون این تنها روشیه که اونا نمیتونن کنترلش کنن.به یادت هستم و امیدوارم در آینده بتونی کمکم کنی که دین اسلام رو بیاموزم و از تنهایی و کثافتی که توش گیر کردم خارج بشم.آشنایی با تو رو یکی از هدیه های مسیح به خودم میدونم و به اندازه ی همه ی دارایی هام دوستت دارم.

دوستدار همیشگی تو، اليزابت.

صفحه 183 کتاب بر نگرد

پیشنهاد ما: خرید کتاب تحف العقول

 

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس