خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارتقیمت پشت جلد: 800000 ریال
قیمت برای شما: 680,000 ریال 15 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: شنبه 20 آبان 1402

توضیحات

کتاب "تنها نمان" به قلم طیبه نجفی روایت گر خاطرات مریم امجدیان؛ همسر شهید مدافع حرم، ابوذر امجدیان می باشد که توسط انتشارات خط مقدم به چاپ رسیده است.

مقدمه کتاب تنها نمان:

نوشتن از تو کار آسانی نبود. از دلتنگی های مریم ات که در فراق تو می ریخت، خبر داشتم، از عشق و علاقه پاکی که بینتان شکل گرفته بود مطلع بودم؛ می دانستم برای به هم رسیدن از هفت خوان رستم عبور کرده اید.

من هم در همان استان رشد کرده بودم، آداب و رسوم شما را می دانستم. هر وقت به تو و قصه ات فکر می کردم، به عشق پاکت درود می فرستادم.

دلم می خواست همسرت را از نزدیک ملاقات کنم. دوست داشتم بیشتر با تو آشنا شوم؛ تو که به خاطر مریم، شاگرد نانوا شده بودی، تو که یکه و تنها بار عشقی پاک را به دوش کشیدی...

برشی از کتاب تنها نمان:

دوسال بود در خانه پدرشوهرم زندگی می کردیم. محل کار ابوذر تهران بود. هر وقت به ماموریت می رفت، تا برگردد چشم انتظاری می کشیدم.

از این وضعیت خسته شده بودم. ابوذر هم از این ماجرا ناراحت بود. حقوقش کم بود، و نمی توانستیم خانه اجاره کنیم. برای همین دوسال را به سختی سپری کردیم.

یک روز بعد از ظهر ابوذر زنگ زد و گفت: مریم مژده بده! دیگه روزای تنهایی تموم شد، من و دوستم علی کلی گشتیم تا تونستیم توی افسریه خونه ای پیدا کنیم که با جیب مون بسازه. همین روزها می آم دنبالت. وسایل خونه رو جمع و جور کن و اثاث رو توی کارتن بچین.

باورم نمی شد. از خوشحالی داشتم بال در می آوردم بیشتر وسایلم توی کارتن بودند. چون با مادرشوهرم زندگی می کردیم، از اسباب و اثاث خودم چندان استفاده نکرده بودم.

صفحه 77 کتاب تنها نمان

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon

واقعا کتاب بسیار زیبایی است احسنت به نویسندش

کاربر مهمان
سوالی داری بپرس