مسابقه کتابخوانی (عسل مثل یه قصه) + همراه با جوایز نقدی حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارتقیمت پشت جلد: 900000 ریال
قیمت برای شما: 855,000 ریال 5 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: پنج شنبه 22 دي 1401

توضیحات

هیچ‌کس بدهکاری و دینی به تو ندارد. اما تو بابت همه چیز به خودت مدیونی. به خودت مدیونی که موهبت‌های الهی و استعدادهایت را کشف کنی. به خودت مدیونی که قدرت‌های درونی‌ات را بشناسی. به خودت مدیونی که توانایی‌هایت را رشد دهی و دلیل و چرایی زندگی‌ات را پیدا کنی.

کتاب "به خودت مدیونی" به قلم اریک توماس یکی از کتاب‌های پرفروش نیویورک‌ تایمز می‌باشد که باهدف کشف قدرت درون و هدف زندگی به چاپ رسیده است.

مقدمه کتاب به خودت مدیونی:

اگر الان این کتاب را در دست دارید دقیقاً برای شماست. من آن را برای شما نوشتم شاید فکر کنید این حرف مسخره به نظر می‌رسد؛ چون ممکن است همین‌الان این کتاب دست هزاران نفر دیگر هم باشد و دارند همین جملات را می‌خوانند. اما واقعیت این است که طرف صحبت من دقيقاً خود شما هستید.

به خودت مدیونی راهنمایی عملی و کاربردی برای کمک به درک قدرت و هدف شما در زندگی است. راهنمایی جامع که با الهام از مبارزات و پیروزی‌های خودم نشان می‌دهد چطور به سمت درک دلیل و چرای زندگی‌تان هدایت شوید و استعدادها و توانایی‌هایتان را شکوفا سازید.

در هر کجای سفر به‌سوی عظمت که باشید، این کتاب برای شماست کتابی با پیامی روشن برای کنارگذاشتن انتظار معجزات ناگهانی و باور یک‌شبه موفق شدن؛ کتابی که دید شما نسبت به خودتان و توانایی‌هایتان را تغییر می‌دهد تا مسئولیت زندگی‌تان را بر عهده بگیرید. شما مدیون خود هستید که به خود کامل و واقعیتان تبدیل شوید طوری زندگی کنید که فقط شما قادر به انجامش هستید.

برشی از کتاب به خودت مدیونی:

برای کسب حمایت باید آماده پذیرش حمایت باشید. وقتی ارتباطات را قطع می‌کنید امکان‌پذیرش کمک را از خود سلب می‌کنید. یکی از دوستان من، چارلز داستانی در مورد پسرش جکسون تعریف کرد.

جکسون از همان بچگی همیشه روحیه مستقل بودن داشته است وقتی سه‌ساله بود، خودش صبح‌ها از خواب بیدار می‌شد به طبقه پایین می‌رفت و برای خودش غذا می‌ریخت. اما مشکل اصلی ظرف بزرگ شیر بود. بچه کوچکی که سعی می‌کرد ظرف بزرگ شیر را خودش بلند کند و همین می‌شد که هر بار شیر را همه‌جا می‌ریخت.

چارلز می‌خواست به جکسون کمک کند؛ اما جکسون به او اجازه نمی‌داد. در نهایت چارلز به او نشان داد که می‌تواند شیر را از ظرف کوچک‌تری مخصوص خودش بردارد. در این صورت همچنان می‌تواند از پله‌ها پایین بیاید و غذایش را خودش درست کند بدون اینکه شیر در کف آشپزخانه بریزد. اگر در انجام کاری به‌تنهایی مشکل دارید اصلاً شرم‌آور نیست که دنبال کمک باشید. گاهی اوقات برای رسیدن به سطح بعدی به حمایت نیاز دارید و برای به‌دست‌آوردن حمایت باید مایل باشید که گارد خود را باز کنید و کمک را بپذیرید.

دیگری برای مشاهده و پذیرش اینکه در این دنیا تنها نیستید وجود مرحله مهم دارد. هنگامی که به توانایی خود در برقراری ارتباط و انتخاب روابطی که از شما حمایت می‌کنند پی بردید باید بخش‌هایی از وجودتان را که می‌خواهد قربانی بودن را به‌جای ارتباط مؤثر القا کند درک کرده و شناسایی کنید. باید نجواهای درونی گویند تنها هستید و کسی دوستتان ندارد را خاموش نمایید.

صفحه 52 کتاب به خودت مدیونی

پیشنهاد ما: کتاب منم یه مادرم

پیشنهاد ما: کتاب خاطرات سفیر

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس