مسابقه کتابخوانی (عسل مثل یه قصه) + همراه با جوایز نقدی حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


باشگاه پنج صبحی ها - رابین شارما

مولف (پدیدآور) :

رابین شارما

مترجم :

فائزه ادب


قیمت پشت جلد: 1780000 ریال
قیمت برای شما: 1,513,000 ریال 15 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: چهار شنبه 30 شهريور 1401

توضیحات

درباره کتاب باشگاه پنج صبحی ها:

کتاب "باشگاه پنج صبحی ها" براساس مفاهیم تدریس شده در طی بیست سال به کارآفرینان نامدار، رؤسای شرکت های افسانه ای، ابر ستاره های ورزشی، چهره های مطرح در موسیقی، و اعضای خانواده ی سلطنتی، با کسب موفقیت های فوق العاده گردآوری شده است.
این کتاب در یک دوره ی چهار ساله در کشورهای ایتالیا، آفریقای جنوبی، کانادا، سوییس، روسیه، برزیل و جزیره ی موریس به رشته ی تحریر در آمده است. کلمات، گاهی مانند یک نسیم خوشایند تابستانی، بدون هیچ تلاشی بر روی کاغذ جاری می شدند و گاهی برای نوشتن صفحه ای باید مدت ها کلنجار رفت.
مولف هرچه در چنته داشته است، در این کتاب در اختیار خواننده قرار داده است؛

 

برشی از کتاب باشگاه پنج صبحی ها:

هنرمند حرفش را قطع کرد و با لبخندی احساسی، که دندان های شکسته اش را نمایان می کرد گفت: «و خب اون لباس های عجیب و غریبی که تو سمینار پوشیده بودید حرف های یکم پیشتون رو تایید میکنه!»
بیدار شدیم هر روزه ، رأس ساعت پنج صبح مهم ترین تمرین من بود که باعث شد بیشترین دستاوردهام رقم بخورن؛ دراصل سحرخیزی منوبه یک متفکر خلاق تبدیل کرد. فضایی برای تفکر به من داد که بتونم زندگی مو هرچه قوی تر بسازم. این انضباط، با موفقیت های دوست داشتنی مالی در کنار بهبود سبک زندگیم که حاصل سلامتی کامله، منوبه متناسب ترین حالت ممکن رسوند. علاوه بر این، سحرخیزی من رو به یک رهبر بی نقص تبدیل کرد؛ و کمکم کرد بتونم رشد کنم و انسان خیلی بهتری بشم. حتی وقتی سرطان پروستات همهی سعی شو کرد تا منو از پا در بیاره، این برنامه ی روزانهم بود که ازم محافظت کرد. تودرس بعدی میریم سراغ فرمول ۲۰' متوجه بشید چه جوری میتونید از همون لحظه ای که از خواب بی می شید، به نتایج حیرت آور برسید. بچه ها، باورتون نمیشه ارزش و اطلاعاتی که قراره در اختیارتون قرار بگیره تا چه حد بالاست. به
د بالاست. به بهشت
خوش اومدید. به اولین روز از یک زندگی بهتر خوش اومدید...

 

 

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس