فروش انواع کتب کمک آموزشی با ارسال رایگان + هدیه حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


علوم نهم سری کارپوچینو

مولف (پدیدآور) :

صادقی علیرضا


قیمت پشت جلد: 1050000 ریال
قیمت برای شما: 945,000 ریال 10 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: چهار شنبه 14 مهر 1400

توضیحات

فراگیری علوم تجربی به دانش آموزان کمک می کند تا روش های شناخت دنیای اطراف خود را بهبود بخشند. به این منظور لازم است مفاهیمی را کسب کنند که به آنها کمک کند تا تجارب خود را با یکدیگر مرتبط سازند. کتاب "علوم نهم سری کارپوچینو" از سری کتاب های کار انتشارات گاج می باشد که به نام کارپوچینو مشهور شده اند.

معرفی کتاب کارپوچینو علوم نهم:

در این کتاب هم همانند کتاب های کار دیگر در ابتدا درسنامه ای با بهره گیری از تصاویر زیبا و رنگی بیان شده که همین امر موجب تفهیم بهتر مطالب درسی برای دانش آموزان می شود. 

پس از درسنامه و فراگیری درس نکته ای که باید توجه شود تثبیت مطالب فراگیری شده است که این امر در کتاب کارپوچینو علوم نهم با توجه به سوالات مختلف چیده شده در آن از قبیل سوالات جای خالی، تشریحی، دو و چند گزینه ای به خوبی انجام می شود.

در نهایت می دانیم که مقطع نهم سالی تاثیرگذار در آینده دانش آموزان برای ورود به رشته ای جدید در دوره متوسطه دوم می باشد و به نوعی پایه و ستونی است برای دروسی که در آینده تدریس خواهد شد. به همین دلیل در این کتاب تلاش شده است تا با ارائه کامل و جامع مطالب زکر شده در کتاب علوم نهم خیال دانش آموزان و والدین انها را نیز از یادگیری این مطالب راحت کند

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس