کتاب 📕 24 ساعت تا مرگ 📕 جدیدترین اثر انتشارات خادم الرضا (ع) حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


حاج قاسم 2 - خاطرات شهید سلیمانی


قیمت پشت جلد: 230000 ریال
قیمت برای شما: 218,500 ریال 5 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: دوشنبه 25 مرداد 1400

توضیحات

کتاب حاج قاسم 2 جلد دوم و نوزدهمین کتاب از مجموعه یاران ناب است که بعد از جلد اول چاپ شده است. نویسنده این کتاب علی اکبری مزدآبادی است و در کنار خاطرات عکس هایی زیبا از شهید سلیمانی نیز در این کتاب آورده شده است.

پیشنهاد ما: خرید کتاب دختر شینا

در بخشی از کتاب حاج قاسم 2 می خوانیم:

در عملیات کربلای ۱، صبح روز نخست در حالی که هنوز آفتاب طلوع نکرده بود، قاسم سلیمانی تا یک قدمی اسارت پیش رفت. فرمانده لشکر قبل از روشن شدن هوا، قرارگاه تاکتیکی را ترک کرد تا از نیروهایی که روی قلاویزان می جنگیدند، خبر بگیرد. وی روی موتورسیکلت پرید و گاز داد. کمی بعد، به عده ای که از دشت مهران می آمدند، نزدیک شد.

قاسم سلیمانی:
نزدیک های صبح به طرف قلاویزان رفتم تا بچه هایی را که آن جا می جنگیدند، هماهنگ کنم. سوار موتورسیکلت بودم. دیدم عده ای، بیش از صد نفر، به طرف ما می آیند. آنها از سمت راست در دشتی که بین ما و شهر مهران قرار داشت به طرف مان می آمدند. هوا تقریبا تاریک بود و ما فکر کردیم که بچه های خودمان هستند. جلو که رفتیم، دیدیم افراد دشمن هستند. عراقی ها تقريبا ما را محاصره کرده بودند و تلاش کردند ما را اسیر کنند. ما با موتور از جاده بیرون پریدیم و بعد، موتور را گذاشتیم و به سرعت به سمت خط خودمان برگشتیم. چون نتوانستند ما را اسیر کنند، به طرف مان تیراندازی کردند که به ما نخورد.»

صفحه 115 کتاب حاج قاسم 2

پیشنهاد کتاب: مفتاح الصالحین

 

 

پیشنهاد کتاب: سلوک الصالحین

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
با ما در واتس آپ در ارتباط باشید