کتاب جدید استاد علی صفایی حائری (جمع و حاصل جمع ها) شامل 7 سخنرانی استاد حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارتقیمت پشت جلد: 410000 ریال
قیمت برای شما: 393,600 ریال 4 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: دوشنبه 25 مرداد 1400

توضیحات

دومین عنوان از کتاب های ته جدولی ها راز هفت گل به خودی نام دارد که اثری از روبرتو سانتیاگو و ترجمه شده توسط اقای سعید متین می باشد. روبرتو سانتیاگو وقتی سیزده سالش بود، با تیم فوتبال مدرسه‌شان توی مادرید، یک مدال خوش‌رنگ برنده شد. از آن موقع به بعد چند تا کتاب نوشته و چند تا هم فیلم ساخته، ولی هنوز به آن مدال و به دوست‌های آن موقعش فکر می‌کند. برای همین هم ته‌جدولی‌ها را نوشته.

کیفمان را دزدیدند:

یکی چمدان هایمان را برده بود، با همه ی وسایل شخصی مان و از همه بدتر، با لباس های تیم! پیراهن و شورت و جوراب ورزشی و... همه چیز غیب شده بود. .. آلیسیا گفت: «حتما اشتباه شده.» مادرم گفت: «نمی دانم والا. این طرف ها دزد ریخته.» همه مان توی لابی جمع شدیم. کیکه، پدر کامونياس، توضیح داد که وقتی ما رفته بودیم لب دریا، او همه ی چمدان ها را تحویل اتاق امانات هتل داده. مادرم پرسید: «گذاشتی شان توی اتاق امانات؟» جوری این را گفت که انگار بدترین اشتباه دنیاست.

کیکه از خودش دفاع کرد: «کجا می خواستی بگذارمشان خانم با آن همه عجله ای که شما داشتید برای اینکه بروید لب دریا...» فلیپه شاکی شد: «پس هتل باید مسئولیتش را به عهده بگیرد.» مادرم گفت: «دقیقا.» کامونیاس پدر توضیح داد: «هتل می گوید حتما چمدان ها را اشتباهی بار اتوبوسی کرده اند که با یک تعداد مسافر دیگر رفته فرودگاه .» آلیسیا گفت: «خوش به حالمان! پس فعلانه چمدان داریم، نه لباس، نه هیچی. فردا هم باید اولین بازی مان را بکنیم.» کیکه گفت: «کم وبیش همینی که گفتی.» ...

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon