کتاب 📕 24 ساعت تا مرگ 📕 جدیدترین اثر انتشارات خادم الرضا (ع) حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارتقیمت پشت جلد: 250000 ریال
قیمت برای شما: 240,000 ریال 4 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: دوشنبه 25 مرداد 1400

توضیحات

از طرف شهید مهران(علی) بلورچی دست نوشته ها و یادداشت های زیادی به جای مانده است که کتاب بلورچی به اهتمام آقای علی اکبری مزدآبادی مجموعه ای است از این یادداشت ها و دست نوشته های به یادگار مانده از این شهید. این کتاب در شش فصل مختلف تنظیم شده است.

یادداشت شماره چهار:

بسم الله الرحمن الرحيم خدایا! خود دانی که چقدر از دنیا بیزارم، خدایا! تو خود می دانی چقدر از آن فراری هستم.

خدایا! معبودا! تو خود آن چیزهایی را که باید بخواهیم و نمی خواهیم به ما عطا بفرما. خدایا! تو میدانی چقدر ما ضعیف و ذلیل هستیم، چه اندازه در مقابل هواهای نفسانی ضعیف هستیم. خدا! تومیدانی که چه اندازه به تو علاقه داریم و آرزوی دیدارت در ذهن مان لحظه ای ما را آسوده نمی گذارد.

خدایا! به طریقی به ما الهام فرما که برای رسیدن به قربت چه کار باید کرد. خدایا! توفیق خواندن قرآن و حال خواندن دعا و حال توبه و انابه به درگاهت و توفیق خدمت در راه خودت را عنایت بفرما.

خدایا! مدت ها بود که آرزوی آمدن به جبهه را داشتم. عاشقی بودم که آرام نداشت. عاشقی بودم که لحظه ای از فرط عشق به تو آسوده نبود. آتشی بودم که جز با آمدن به جبهه فرو نمیکشید. با يك دنیا امید و آرزو به جبهه آمدم تا شاید بتوانم به حول و قوه ی تو در عملیات خدمتی به اسلام و مسلمین و مظلومین جهان کرده باشم، اما حالا... تمام امیدهایم به یأس مبدل شده است.خدایا تو خود از آینده خبرداری و بهتر می دانی که عاقبت امرما چه خواهد شد.

خدایا! آن را جبر قرار ده. خدایا! نگذار در این عالم فانی من نیز هم چو کفار و فاسقین و فاسدين و منافقین، فنای عوای نفس شوم. خدایا! ذلیلم و خوارم و امید به عفوتودارم و چیزی جز رضای تونمیطلبم، پس کمکم کن تا بتوانم در راه تو استقامت کنم، قدم در راهت گذاشتم، تونيزیاریم کن

صفحه 190 کتاب بلورچی

پیشنهاد ما: خرید کتاب دکل

وصیت نامه شهید علی بلورچی:

بسم الله الرحمن الرحيم اینجانب على بلورچی شهادت می دهم که ذات باری تعالی احد بوده و محمد مصطفی (صلی الله عليه وآله) خاتم رسل او می باشد و علی بن ابیطالب و حسن بن علی و حسین بن علی و علی بن الحسين و محمد بن علی و جعفر بن محمد و موسی بن جعفر و علی بن موسی و محمد بن علی و علی بن محمد والحسن بن على والحجة القائم المهدی (علیهم صلوات الله اجمعين)، اولیاء امر بوده و اطاعت از ایشان واجب می باشد. دوست دار محبان اهل بیت بوده و دشمن دشمنان شان می باشم. امضاء کنندگان زیر گواه این شهادت می باشند؛

مطالب بالا را عمدا دیده ام

امضاء: علی افتخاری

بسم الله الرحمن الرحيم از کرم خداوند به دور است که بدون این شهادت ها و گواهی و به خاطر نداشتن آن ها، کسی را از آن چیزی که لایق اش است، محروم بگرداند.

الكريم إذا قدر عفی . التماس دعا

پیشنهاد ما: خرید کتاب کهکشان نیستی

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
با ما در واتس آپ در ارتباط باشید