کتاب "تنها گریه کن" روایت اشرف سادات منتظری (همراه با مسابقه + جوایز نقدی) حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


آرزوهای بزرگ


قیمت پشت جلد: 1300000 ریال
قیمت برای شما: 1,105,000 ریال 15 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: پنج شنبه 2 شهريور -

توضیحات

کتاب آرزوهای بزرگ نوشته ی چارلز دیکنز توسط نشر اعتلای وطن و در 720صفحه به چاپ رسیده است.

در بخشی از این کتاب می خوانیم:

حالا دیگر آخرین کشتی هم نزدیک همان جایی بود که از آن گذشت بودیم و قایق سبزرنگی که پر از کاه بود و بادبانی قهوه ای رنگ داشت، به دنبالش می آمد. چند قایق حامل شن هم که انگار نقششان را یک بچه برای اولین بار کشیده ، در گل فرورفته بودند. یک فانوس کوتاه و پهن، در مبان لجن ها چنان به نظر می رسید که انگار مرد لنگی بر چوب زیربغل خود تکیه زده است؛ دست های چوبی لجن آلود از لجن سربه درآورده و سنگ های لجن آلود از گل ولای بیرون زده بودند. نشانه های قرمزرنگ کنار ساحل که به منظور راهنمایی ملوان ها تعبیه شده بود و میله های شاخص جزر و مد، از لجن سربرآورده بود. یک سکوی بارگیری کهنه و یک ساختمان بدون سقف قدیمی هم در گل وشل فرورفته بودند. خلاصه مرداب و گل ولای، تمام چیزهای اطرافمان را در خود کشیده بود .
دوباره راه را از سر گرفتیم و آن طور که ممکن بود، پیش می رفتیم. الآن دیگر کار به نهایت، دشوارتر از قبل بود، اما هربرت و استارتوپ مقاومت کردند، پارو زدند وپارو زدند و پارو زدند تا اینکه خورشید غروب کرد. در این موقع آب رودخانه کمی بالا آمده بود، به گونه ای که توانستیم کمی بالای ساحل را ببینیم. خورشید در قسمت فرو افتاده در مهی بنفش رنگ که به سرعت به تیرگی می گرایید، پنهان شده بود. اطراف ما را جلگهای متروک و باتلاقی فراگرفته بود و خیلی دورتر از آن، زمین های برآمدهای به چشم می خورد. به نظر می رسید بین ما و آنجا آثاری از زندگی وجود ندارد. منظره مقابل چشم ها خاکستری و دلگیر بود.
چون شب به زودی فرا می رسید و ماه نیز به این زودی برنمی آمد، باهم مشورت کردیم. مدت مشورت کوتاه بود. قرار بر این شد که در اولین مسافرخانه خلوتی که پیدا کردیم، استراحت کنیم. به خاطر همین....

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس