مجموعه جذاب دانستنی های شگفت انگیز همراه با 40 % تخفیف حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارتقیمت پشت جلد: 1100000 ریال
قیمت برای شما: 1,045,000 ریال 5 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: دوشنبه 20 تير 1401

توضیحات

گفتم دل و جان در سر کارت کردم

هرچیز که داشتم نثارت کردم

رازی به نام گنج آرامش و عملی از جنس عمل پیامبر، راز های تفاوت روانشناسی مرد و زن و راز هایی از عشق و محبت، مهارت هایی از جنس اجتماعی بودن همسران و کنتزل خشم و ارتباط گیری صحیح با همسر. این ها تمامی نکاتی است که در این کتاب به آنها اشاره شده است.

کتاب «رازهای تسخیر قلب همسر» با رویکرد روان شناسی اسلامی و با ویژگی های زیر می باشد:

 مطالب کتاب با نگارش و ویرایشی گاه محاوره ای ارائه شده است، تا با ایجاد فضایی صمیمی بین نویسنده و خواننده، سرعت انتقال مفاهیم و مطالب به مخاطب و ترغیب در اصلاح رفتارهای نادرست افزایش یابد.

درباره کتاب رازهای تسخیر قلب همسر:

 برخلاف غالب کتاب هایی که فقط به افزایش دانش خوانندگان اکتفا میکنند، این کتاب بر سه محور، دانشی، بینشی (بالا بردن درک افراد از آن علم) و انگیزشی (هدایت افراد به عملی کردن آموزه ها) نیز تکیه دارد؛ از این رو در پایان هرفصل آزمونی ساده در نظر گرفته شده، تا به این وسیله، انگیزه ی تغییر عملی در زندگی مخاطبان فراهم شود.

خانواده در اسلام دارای جایگاه والایی است. این نهاد کوچک ولی مقدس، پایگاه عروج و کمال انسان ها و محیط تربیت و پرورش نهال فطرت و استعداد های نسل آینده است. بنابراین، اگر خانواده ای در مسیر صحیح تربیت اسلامی و در چارچوب برنامه های ارائه شده از سوی بزرگان دین قرار گیرد، بستر رشد همه جانبه انسان را فراهم می سازد.

این مجموعه حاصل تجربه و بازخورد عملی بیش از هزار پرونده ی مشاوره ای مؤلف در مرکز مشاوره ی ایشان می باشد؛ از این رو حاوی راهکارهای عملی و تأثیرگذار در جهت بهبود روابط همسران است.

در ویدئو زیر مشخصات ظاهری کتاب رازهای تسخیر قلب همسر را ببینید

 

رازهایی جذاب درباره تفاوت زن و مرد:

آقایان معمولا کلینگر و زنان جزئی نگر هستند. زنان به جزئیات زندگی و رفتاری با دقت نگاه می کنند و در حافظه ی خود جای می دهند. از این رو مردان باید متوجه این نگرش باشند و شخصیت زنان را دریابند، و زنان هم نباید حساسیت بیش از حد به مسائل جزئی و رفتارهای کم اهمیت داشته باشند. به همین دلیل است که مردان معمولا فوق تخصص گم کردن جوراب، دسته کلید و... را دارند و زنان همیشه آن را به راحتی برای همسرشان پیدا می کنند!

و اظهارنظر دیگران برای خانم ها بسیار مهم است، ولی برای مردان اهمیت کمتری دارد.

مردان با گفتن «دوستت دارم» در قلب زن نفوذ می کنند، و زنان با گفتن کلمات مردانه چون «در سایه ی تو آرامش میگیرم و به تو افتخار میکنم» در قلب مردان نفوذ می نمایند. پس خانم ها به همسرشان افتخار کنند و مردان به زنانشان محبت نمایند.

عشق، در مردان از راه چشم و در زنان از راه گوش وارد قلب می شود. برای مردان آنچه که می بینند، دارای اهمیت بیشتری است، ولی برای زنان آنچه که می شنوند، مهم تر است. پیام های بصری برای آقایان و پیام های سمعی برای خانم ها اهمیت بیشتری دارد.

 
صفحه 45 کتاب رازهای تسخیر قلب همسر
 

گزیده اول از کتاب رازهای تسخیر قلب همسر:

راز چهارم: باور کنید که اگر لحن نصحیت کردن شما تغییر کند، اثرگذاری حرف های شما بیشتر می شود.

نکته بعد که باید به پدر و مادرها گفت و اثر بسیار زیادی دارد، نحوه ی بیان دلسوزی هاست. باید لحن گفتن به گونه ای باشد که برای فرزندان، توهم دخالت ایجاد نشود. گاهی اوقات دلسوزی پدر و مادر، واقعی به جا و بر حق است، اما لحن گفتن به گونه ای است که برای جوان سؤال پیش می آید که چرا فلانی چنین حرفی به من زد؟ چرا مرا تحقیر نمود؟ چرا مادر شوهرم با پدر زنم، در میان جمع و در حضور دیگران، از من انتقاد کرد؟

بنابراین، لحن گفتن بسیار مهم است. من از پدران و مادرانی که دلشان برای دختر و دامادشان، یا برای عروس و پسرشان می سوزد، حتی دلشان می خواهد زندگی خود را بدهند تا زندگی فرزندانشان و عروس و دامادشان خوب باشد، خواهش میکنم که به عنوان فرد بزرگ تر و با تجربه، لحن بیان دلسوزی ها به گونه ای باشد که محبت بین آنان باقی بماند.

ضمن اینکه توجه داشته باشند اگر جوان اشتباه کند، می گویند جوان بود و اشتباه کرد، اما اگر شما به عنوان بزرگتر اشتباه کنید، قطعا این سؤال درذهن باقی می ماند: شما که خشت خام نبودید، شما چرا اشتباه کردید؟؟

 
صفحه 100 کتاب رازهای تسخیر قلب همسر
 

گزیده دوم از کتاب رازهای تسخیر قلب همسر

قدرت بینایی زن ها نیز همانند قدرت شنوایی از مردها بیشتر است که این امر به این علت است که زنان ادراک جزئی دارند و مردها ادراک کلی خانم ها تمام جزئیات و آقایان فقط کلیات را می‌بینند. از این لحاظ سرعت ادراک در زنها بیشتر است منظور از سرعت درک این است که فرد با سرعت و دقت متوجه جزئیات امری شود و سپس توجه خود را معطوف به مرحله دیگری از درک کند.
در یک تحقیق هزاران زن و مرد را که سن آنان نزدیک به هم بود از لحاظ سواد و فرهنگ نیز مشابه بودند وارد یک سالن کردند. از آنها خواسته شد هرچه در آن سالن می بینند بنویسند.
نتیجه بسیار جالب بود خانم ها چندین صفحه نوشته بودند و آقایان فقط چند خط.

از طرف دیگر مردان در چهره شناسی و بازشناسی چهره ها از زنان موفق ترند اما زنان در تشخیص رنگها و ادراک اندازه ها برتری قابل ملاحظه‌ای نسبت به مردان دارند.
امروزه جای تردیدی باقی نمانده است که کوررنگی جنبه ارثی دارد و از صفات وابسته به جنس است زیرا تعداد مردان کوررنگ حدود ۱۶ برابر تعداد زنان کوررنگ است.
حتی اگر افراد کوررنگ را کنار بگذاریم باز هم برتری زنان بر مردان از نظر ادراکه رنگ به راحتی تایید میشود.
برای مثال زنان بین رنگ صورتی تا بنفش طیف گسترده ای از رنگ ها از قبیل صورتی سرخابی یاسی بادمجانی پوست پیازی و نهایتاً بنفش را شناسایی می کنند و اختلاف بسیار ظریف رنگ ها را بهتر تشخیص میدهند در صورتی که مردان این تنوع رنگ را با جزئیات درک نمی کنند.

کتاب رازهای تسخیر قلب همسر صفحه ۶۱ و ۶۲

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon

کتاب رازهای تسخیر قلب همسر به زوج های جوان برای نشاط بیشتر در زندگی توصیه می شود.

کاربر مهمان

رازهای کتاب جالبه و در صورت عمل کردن واقعا زندگی شیرین تر خواهد شد

کاربر مهمان

برای تسخیر قلب همسر باید مهربانی و محبت رو همیشه به یاد داشت

کاربر مهمان

سلام به مشهد هم ارسال دارین؟

کاربر مهمان

کتابی بسیار عالی من خیلی استفاده نمودم توصیه می کنم همسرداره حتما مطالعه کنند

کاربر مهمان

کتاب‌های مشابه

سوالی داری بپرس