خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


یکی بود سه تا نبود

مولف (پدیدآور) :

مهدی کفاش


قیمت پشت جلد: 490000 ریال
قیمت برای شما: 387,100 ریال 21 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: يکشنبه 8 بهمن 1402

توضیحات

کتاب یکی بود سه تا نبود نوشته مهدی کفاش از انتشارات جمکران است که یکی بود، سه تا نبود، روایتی است خلاقانه و جذاب از سه شخص با نام های منصور، مینو و شاهد.
مهدی کفاش، در این اثر خود، مخاطب را به دنیای خیال و واقعیت می کشاند، این مرز چنان به هم نزدیک می شود که مخاطب مرزی میان واقعیت و خیال نمی تواند پیدا کند.
مخاطب خود را در جای جای اثر، به جای شخصیت های اصلی داستان قرار می دهد. به نحوی که گویی خود در هر لحظه از اثر در حال تصمیم گیری و به دنبال پرسش های خود است

 

در ویدئو زیر معرفی و مشخصات کتاب یکی بود سه تا نبود را ببینید:

 

در پشت جلد کتاب یکی بود سه تا نبود آمده:

می رود کنار درخت و دستش را آرام روی تنه درخت انار می کشد و بعد لبخند می زند: «به هیچ جا بر نمی خورد.» با دست آرام روی تنه درخت می زند: «باور میگنی دختر، هیچ اتفاقی نمی افتد، فقط این درخت، خودش را مسخره میکند و به خودش سخت می گیرد، همین! دنیا همین است. به همین سادگی است، من و تو با لجبازی می خواهیم سختش کنیم،که چه بشود؟»
 مانده ام و همین طور به حرف های پیرزن و درخت انار باغچه فکر میکنم، صدای پیرزن من را به خود می آورد: «نترس۔ فعلا این درخت از این غلطها نمی کند. یک بار کرد. گفتم عاقبت ندارد. گوش نداد. هنوز زیر همان یک دانه سیبی که به زور داد مانده است.»

با دست، سیب را نشانم می دهد. تعجب نمی کنم. از حیاط خانه بیرون می آیم و پیرزن را با آفتابه مسی و درخت انار لج بازش تنها میگذارم.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس