خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارتقیمت پشت جلد: 6500000 ریال
قیمت برای شما: 5,135,000 ریال 21 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: شنبه 14 بهمن 1402

توضیحات

حضرت مهدي(عج) را چگونه بايد شناخت؟ آيا ذكري از او در قرآن شده است؟ خدا و پيامبر(ص) و پيشوايان معصوم(ع) درباره او چه گفته اند؟ مهدی موعود چه زمانی ظهور خواهد کرد؟

هر كس كه به ضرورت عقل يا در اثر تحقيقات خويش به لزوم پيروي از امام زمان(عج) معتقد باشد، در اولين قدم براي رسدين به شناخت آن بزرگوار پرسش هاي فقراواني فرا روي خويش مي يابد و براي دستيابي به پاسخ هايي مستدل و قانع كننده، هرگز بي نياز از مطالعه و تحقيق نيست.

کتاب «مهدي موعود» تأليف علامه مجلسي(ره) با بهره مندي از آيات و روايات به شرح ولادت امام مهدي(عج) معجزات ايشان، مهدي(عج) در ساير مذاهب، غيبت صغري، سفراي حضرت، غيبت كبري، نحوه بهره گيري از امام عليه اليلام در دوران غيبت، مصائب و ابتلائات دوران غيبت، امكان ديدار با امام زمان(عج)، كيفيت زندگاني حضرت، طول عمر، انتظار موعود، نشانه هاي ظهور، ظهور حضرت، ياران حضرت، دوران پس از ظهور، رجعت، توقيعات پرداخته است.

معرفی کتاب مهدی موعود - علامه مجلسی:

کتاب "مهدی موعود" از جلد سیزدهم بحارالانوار اثر مشهور علامه مجلسی از مشاهیر علمای اعلام ماست، و در عین حال مفصل ترین و جامع ترین کتاب فارسی درباره نجات دهنده دنیا و آخرین برگزیده خداست که به امر مرجع بزرگ عالم تشیع، مرحوم آیت الله بوجردی ترجمه شده است.

علی دوانی این کتاب را به دستور ایت الله بروجردی و برای جلوگیری از تبلیغات سو فرقه ضاله بهایی و پاسخ به شبهه افکنی های آنان ترجمه کرده است و آ« را از دستبرد این فرقه ضاله محفوظ نگه داشته است.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس