خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


کتاب سربازان زبان بسته

مولف (پدیدآور) :

حامد جلالی


قیمت پشت جلد: 840000 ریال
قیمت برای شما: 663,600 ریال 21 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: شنبه 7 بهمن 1402

توضیحات

همیشه میگن که دیدن اتفاقات از زوایای دیگه می تونه خیلی جذاب تر از واقعیت ها باشه. پیامبران الهی معجزات زیادی دارن که ما تو کتاب "سربازان زبان بسته" می خواهیم ببینیم که حیوانات اگر زبان داشتند این اتفاقات رو چطوری برامون تعریف می کردن؟

کتاب "سربازان زبان بسته" کتابی است برای همه کودکان و نوجوانانی که دوست دارند با پیامبران آشنا شوند اما نه از زبان انسان ها، بلکه با زبان حیوانات.

ما سربازان زبان بسته:

ما پشه ها عادت داریم شب ها از خانه هایمان بیرون بیاییم، چون روزها هوا گرم است و ما در گرما اذیت می شویم، همیشه هم برای آدم ها سوال است که ما روزها کجا می رویم؟

می خواهم داستان عجیبی را برایتان بگویم که پشه ها برخلاف عادتشان در روزی آفتابی، همه با هم بیرون آمدند و آسمان را سیاه کردند.

بعد هم داستان پشه قهرمانی را بگویم که تا آخرین نفس ایستادگی کرد و ماموریتی را که بر عهده اش گذاشته شده بود، به خوبی انجام داد.

این پشه قهرمان اسمش پشه بانو بود. او خیلی سال پیش بر روی کره زمین زندگی می کرده و خاطراتش را برای نوه هایش تعریف کرده است.

همین طور نوه ها پیر شده اند و برای نوه هایشان تعریف کرده اند تا امروز که یکی از این نوه ها مادر من است و از زمانی که من یک لارو کوچک بودم و هنوز تبدیل به پشه نشده بودم، مادرم هر شب یکی از خاطرات پشه بانو را برایم تعریف میکرد.

حالا هم من وارث پشه بانو هستم و باید این خاطره را برای شما تعریف کنم...

 

پیشنهاد ما: خرید بحار الانوار

 

پیشنهاد ما: خرید کتاب علل الشرایع

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس