خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


کتاب دریچه ای به حقیقت دنیا 3: انسان و مسیرهای پیش رو؛ ایمان، کفر و گمراهی

مولف (پدیدآور) :

وحید لحمی


قیمت پشت جلد: 1190000 ریال
قیمت برای شما: 940,100 ریال 21 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: چهار شنبه 4 بهمن 1402

توضیحات

این سلسله کتاب‌های "دریچه ای به حقیقت دنیا" توسط وحید لحمی و فرزاد یوسفی نوشته شده است. این کتاب‌ها سبکی نو در تبیین معارف دینی دارند و به صورت مستند، علمی و دقیق با ادبیاتی ساده و روان ارائه می‌شوند. هدف این مجموعه کتاب‌ها توضیح ضرورت پرداختن به نظام تکوین و تشریع در فهم معارف دین است.

در جلد اول، با عنوان "اینجا هتل نیست"، بررسی می‌شود که چرا باید به نظام تکوین و تشریع توجه کنیم و اهمیت آن را در فهم معارف دین متوجه شویم.

در جلد دوم، با عنوان "صحنه گردان دنیا"، سؤالاتی مطرح می‌شوند که آیا دنیا مدیر و مدبری دارد؟ آیا همه چیز به اراده انسان‌ها و شرایط پیرامونی بستگی دارد یا یک مدیر عالمی وجود دارد که تدبیر را در اختیار دارد؟

در جلد سوم، با عنوان "انسان و مسیرهای پیش رو"، بحث ناتمام جلد دوم پیگیری می‌شود و مسائل جدیدی مطرح می‌شود. در این جلد، به این مسئله پرداخته می‌شود که علی‌رغم اینکه خدا مربی و مدبر است، اما نوع درک و تدبیر برنامه تربیتی از سوی انسان (بنده در حال تربیت) به متربی بستگی دارد. علاوه بر این، بررسی می‌شود که هر انسانی سه مسیر پیشروی خود را دارد و درک صحیح از عملکرد انسان‌ها در مواجهه با رنج، رزق و سایر زمینه‌های زندگی ضروری است.

بخش‌های بعدی این سلسله کتاب‌ها به موضوعات "رنج" و "رزق" اختصاص دارند و در نسخه آخر، به صورت جامع و کارآمدی، منظومه‌ای از معارف دینی ارائه خواهند شد.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس