خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


پسرک فلافل فروش


قیمت پشت جلد: 350000 ریال
قیمت برای شما: 329,000 ریال 6 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: سه شنبه 26 دي 1402

توضیحات

در روزگاری که جامعه بی هویت غرب، از نبود اسطوره های واقعی رنج می برد، و برای مخاطبان خود آرنولد و بت من و مرد عنکبوتی و صدها قهرمان های پوشالی می سازد، ما قهرمانان واقعی داریم که می توانند برای همه جوامع انسانی الگوی واقعی باشند.

در روزگاری که آمریکا و اسرائیل به کلاهک های هسته ای خود می نازند، محور مقاومت با سیلی محکمی که بر صورت استکبار زده است، کلاهک های هسته ای غرب را بی تاثیرترین سلاح نظامی دنیا کرده.

روزگارانی که همین پسران سرزمینمان با دستانی خالی و تهی به جنگ با دنیا رفتند، پسرانی که همین شغل های مارا داشتند و نه خونشان با ما تفاوت داشت و نه چشمانشان رنگی تر بود. پسرکی که در دل جامعه فلافل می فروخت اما در باطن یاور عمه جان و مدافع حرمش بود.

مقدمه کتاب پسرک فلافل فروش:

رخداد های سال های اخیر و واکنش های جوانان نسل سوم انقلاب و جان فشانی های این نسل به همگان ثابت کرد که این جوانان جنگ ندیده و انقلاب نچشیده، از جوانان پرشور 1357 انقلابی ترند.

آری نسل سوم انقلاب ما اگر چه ابراهیم هادی ندارد، جوانانی دارد که کپی برابر اصل شهدای جنگ تحمیلی هستند، کپی برابر اصل شهید هادی.

در کتاب "پسرک فلافل فروش" تلاش شده است تا زندگینامه و راه و رسم زندگی شهید مدافع حرم محمد هادی ذوالفقاری به جوانان انقلابی حال حاضر معرفی شود.. پس با هم این اوراق تاریخ را ورق می زنیم تا هادی های نسل سوم را بهتر بشناسیم.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس