خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


مفاتیح الملکوت 4 جلدی


قیمت پشت جلد: 4500000 ریال
قیمت برای شما: 3,825,000 ریال 15 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: يکشنبه 4 تير 1402

توضیحات

کتاب های نهج البلاغه، قرآن کریم، مفاتیح الجنان و صحیفه سجادیه بی شک مهم ترین کتاب های مسلمانان می باشد و دسترسی به آنها در هر لحظه ای خوشایند است. در مجموعه "مفاتیح الملکوت 4 جلدی" تلاش شده است تا این کتاب های ارزشمند همراه با یکدیگر در پکیجی زیبا و نفیس خدمت شما عزیزان ارائه گردد.

تمامی کتاب های موجود در "مفاتیح الملکوت" در قالب سایز پالتویی با چاپی رنگی و خطاطی بسیار خوانا به همراه ترجمه روان فارسی با جلدی چرم و حکاکی شده توسط نگاره های ایرانی اسلامی به چاپ رسیده است.

پیشنهاد ما: کتاب کامل الزیارات

مجموعه مفاتیح الملکوت انتشارات پیام عدالت:

مفاتیح الملکوت 4 جلدی در دل ظاهر زیبا و شکیلی که دارد چهار عنوان از مهم ترین کتاب ها را جا داده است که نیاز هر مسلمانی می باشد.

بی شک مهم ترین اثر در بین این کتاب ها قرآن کریم می باشد که تلاش شده است به صورت خط عثمان طه و با ترجمه ای از دکتر الهی قمشه ای در این مجموعه قرار گیرد.

دومین کتاب در مفاتیح الملکوت، سخنان امیر المومنین علی (ع) در قالب کتاب سراسر پند و اندرز نهج البلاغه می باشد. کتابی که می تواند راه رستگاری را پیش پای مسلمانان بگذارد و بی دلیل نیست که نامی به بزرگی برادر قرآن یا اخ القرآن به آن نسبت داده شده است.

صحیفه سجادیه، یادگاری بزرگ از فرد حسرت خورده زمین کربلاست. کتابی از راز و نیاز سید الساجدین با خدای خود و کلاس درسی از نحوه صحبت کردن با خالق بی همتا. اخت القرآن یا همان خواهر قرآن نیز از دیگر آثار موجود در مفاتیح الملکوت می باشد.

بهشت آرزوی تمامی مسلمانان است و کتاب مفاتیح الجنان، کلیدی برای دستیابی به بهشت الهی. اثری که شیخ عباس قمی جمع آوری کرده است شامل ادعیه و زیارات مختلفی است که از انبیا و اولیا نقل شده است و در این مجموعه نیز تلاش شده است تا منتخبی از مهم ترین این ادعیه و زیارات گردآوری شود.

در کل تمامی کتاب های موجود در این مجموعه، کتاب هایی هستند که هر یک همچون فانوسی می تواند روشنی بخش مسیر جهل و سیاهی باشد. کتاب هایی که در خود نور ذخیره کرده اند و با تزریق نور درون خود، سعی در رویش و پرورش انسانی خدا دوست دارند.

مفاتیح الجنان در مفاتیح الملکوت:

کتاب مفاتیح الجنان از کاربردی ترین کتاب های میان شیعیان می باشد که نیاز به معرفی ندارد. این میراث به جای مانده از شیخ عباس قمی، شامل انواعی از زیارات و ادعیه می باشد که تلاش شده است همه آنها را در مجموعه ای غنی گردآورد.

یکی از اعضای خانواده چهار جلدی مجموعه مفاتیح الملکوت، منتخبی بر کتاب ارزشمند مفاتیح الجنان می باشد که در قالبی نو و شمایلی نفیس عرضه شده است. جلد چرمی به همراه حکاکی زیبای نام مفاتیح الجنان بر روی جلد این کتاب، زیبایی هایش را فزونی بخشیده است.

این مفاتیح که همچون دیگر آثار موجود در این مجموعه دارای سایز پالتویی است که شامل 768 صفحه می باشد و محتوایی به شدت غنی و جامع را در خود جای داده است.

در فهرست مطالب این اثر، نام ادعیه و زیارات مشهوری دیده می شود که به شرح زیر است.

در ابتدای این کتاب تعدادی از سوره های مختلف قرآن کریم همچون یس، انعام، روم، دخان، الرحمن، واقعه، جمعه، ملک، نباء، اعلی، شمس، قدر، زلزال، عادیات، فجر، کافرون، نصر، اخلاص، فلق وناس به همراه طریقه ختم برخی از آنها قرار گرفته.

پس از آن نیز تعقیب نماز های یومیه و اعمال مشترکه به همراه دعاهای هر روز از هفته در این مجموعه بیان گردیده است.

طریقه خواندن نماز های مشهور از دیگر محتوای تشکیل دهنده این کتاب می باشد از جمله، نماز حضرت صاحب الزمان، نماز حضرت حجت، نماز جعفر طیار، نماز حاجت، نماز اول هر ماه، نماز حضرت زهرا، نماز غفیله و نماز دهه اول ذیحجه.

دعاها و زیارات نیز بی شک کاربردی ترین بخش از کتاب های مفاتیح می باشد که در این اثر نیز فهرستی کامل از انواع دعاها از جمله دعای کمیل، ندبه، توسل، سمات، صباح حضرت امیر، مجیر، زیارت عاشورا، ناحیه مقدسه، وازث، اربعین، حامعه کبیره، زیارت امام رضا و حضرت معصومه، قرار گرفته است.

ماه های رجب، شعبان و رمضان محبوب ترین ماه های میان شیعیان می باشد که اعمال و نماز های مختلفی نیز دارد. در منتخب مفاتیح قرار گرفته در مجموعه مفاتیح الملکوت تلاش شده است تا تمامی اعمال و دعاهای این سه ماه نیز گردآوری شود. 

پیشنهاد ما: هدیه یادبود اموات

در آخرین قسمت های این کتاب نیز گروهی دیگر از ادعیه و زیارات مشهور همانند دعای جوشن کبیر، دعای عهد، دعای فرج، دعای نور، زیارت امین الله، زیارت آل یاسین، حدیث شریف کسا، دعای مکارم الاخلاق و تعدادی دیگر از این ادعیه قرار گرفته اند.

پیشنهاد ما: مقتل امام حسین

نهج البلاغه در مفاتیح الملکوت:

اثری که پیش روی شماست چاپی جدید و طرحی نو از کتاب نهج البلاغه است، لباسی زیبا و فاخر بر تن حقیقتی متعالی که از مدار حق و حقیقت، ذات مقدس امیرالمومنین صادر شده است.

از آنجایی که امیرالمومنین به فرموده پیامبر اکرم همراه حق است و حق نیز همراه علی است و از آنجا حق دائر مدار علی است و علی میزان و ترازوی حق است آنچه از ذات مقدس او جوشیده است و بر لسان شریفش جاری و ساری شده است چیزی جز حق و حکمت نیست.

اینک که چنین حقایق و حکمت هایی در چنین کلام فصیح و بلیغی ظهور و بروز یافته است و یکی از حق شناس ترین و زبان شناس ترین علمای نامی شیعی یعنی مرحوم سید رضا آنها را جمع آوری و تدوین کرده است سزاوار است در بهترین و نفیس ترین صور ممکن چاپ و منتشر شود.

این اثر نیز دارای ویژگی هایی است که تلاش شده است آن را از سایر کتاب های نهج البلاغه متمایز سازد. از جمله اینکه:

1. نشانی آیات قرآن کریم به صورت پی در پایان کتاب آمده است.

2. تقریبا تمام نسخه های شاخص مورد بررسی واقع شده است از جمله سازمان طبع و نشر، عتبه مقدسه علویه، مرحوم فیض الاسلام و مرحوم دشتی

3. نکات ویراستاری تا حد بسیار بالایی و با دقت و ظرافت هرچه بیشتر رعایت شده است.

4. برای حکمت ها نیز عنوانی مناسب که حاوی پیام اصلی هر حکمت است انتخاب و در بخش فهرست آورده شده است.

و...

خرید کتاب مفاتیح الملکوت:

همانطور که خدمت شما عزیزان به طور جامع، کتاب مفاتیح الملکوت معرفی شد؛ این کتاب حاوی چهار عنوان از مهم ترین کتاب های به جا مانده از تاریخ و مشهور ترین کتاب های میان مسلمانان می باشد.

محفظه ای بسیار شکیل و چوبی نیز نگهدارنده تمامی این کتاب ها در کنار یکدیگر می باشد. پس به همین دلیل این مجموعه بی شک یکی از بهترین گزینه ها برای خرید چهار عنوان ارزشمند قرآن کریم، نهج البلاغه، صحیفه سجادیه و مفاتیح الجنان است. 

شما عزیزان نیز می توانید به راحتی و با اطمینان کامل "مفاتیح الملکوت 4 جلدی" از انتشارات پیام عدالت را از طریق فروشگاه اینترنتی کتاب قم خرید کنید و محصول را درب منزل خود تحویل بگیرید. همچنین برای سفارش عمده این کتاب به همراه تخفیف ویژه با همکاران ما در واتساپ به شماره 09907631200 در ارتباط باشید.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس