خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارتقیمت پشت جلد: 500000 ریال
قیمت برای شما: 395,000 ریال 21 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: شنبه 7 بهمن 1402

توضیحات

با هم رو راست باشیم! خیلی از ما با مذهب قهر کرده ایم... ما پشت به مذهب کرده ایم و از آن فاصله گرفته ایم، اما با هم می توانیم بازگشتی زیبا داشته باشیم. بازگشت های زیبایی از جنس اسلام...

رمان جذاب "مادام محبوبا" دقیقا مصداق جملات بالا است. خانم مرضیه احمدی به سراغ روایت داستان، محبوبه ای رفته است که به مدت 8 سال در دبی بزرگ ترین سالن آرایش را داشته است؛ اما طی ماجراهایی با یک فرد مذهبی آشنا می شود و ازدواج کرده و محجبه می شود.

این کتاب توسط انتشارات جمکران و در 186 صفحه به چاپ رسیده است.

پیشنهاد کتاب: کتاب جهاد با نفس

معرفی کتاب مادام محبوبا:

شاید برای یک خانم با تمام آزادی هایی که برای خود می پندارد بسیار دشوار باشد تا از بزرگ ترین سالن آرایش در قلب تجمع پول جهان، به سراغ دین اسلام برود! اما بی شک زیبایی های بی شماری هست که این تغیر را جبران کند.

کتاب "مادام محبوبا" روایتی است متفاوت از احوالات درونی بانوانی که به تازگی به تحول، درک و شناخت از نقش و جایگاه زن مسلمان، حجاب و ... رسیده اند و در تغییر تدریجی با انتخاب پوشش چادر محجبه شده اند و به مذهب روی آورده اند.

داستان محبوبه ای که از رهایی حرف میزد، به دنبال آزادی بی حد و مرز می گشت و تبدیل به مادام محبوبای معروف شده بود؛ اما به یک باره با حسین آشنا شد و به دین اسلام بازگشت، قطعا بسیار جذاب خواهد بود.

پیشنهاد ما: کتاب سلام بر ابراهیم

بخشی از کتاب مادام محبوبا:

حتی به ذهنم خطور نمیکرد که برای ساختن دوباره زندگی ام باید ستونی به اسم مادر و پدر را از دست بدهم. حرصم درآمده بود. پذیرفتن این حرف برایم سخت بود.

از یک طرف برای اقامت در کشور دیگر از من می خواستند تغییر دین بدهم، از طرف دیگر کشور خودم ممکن بود من را نپذیرد. شاید دیگر نمی توانستم پدرمادرم را از نزدیک ببینم.

دیانا گفت: تصمیمت را بگیر. بعد به کلیسا برو و شرایط گرفتن گواهی غسل تعمید را بپرس. باید کلیسا تایید کند تو مسیحی هستی.

اشک و تردید مثل خوره ای جانم افتاده بود، شب تا صبح راه می رفتم و وقتی از مسیحی شدن و تبعات آن می خواندم، ترس وجودم را می گرفت...

پیشنهاد ما: خرید نهج البلاغه

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon

ممنون بابت قرار دادن کتاب مادام محبوبا

کاربر مهمان
سوالی داری بپرس