خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارتقیمت پشت جلد: 750000 ریال
قیمت برای شما: 592,500 ریال 21 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: شنبه 7 بهمن 1402

توضیحات

صبرم از کاسه دگر لبریز است

اگر این جمعه نیاید چه کنم؟

آنقدر من خجل از کار خودم 

اگر این جمعه بیاید چه کنم؟

گناه در کنج دل هایمان سبزه کرده و ریشه دوانده است اما آقایی داریم که از طلوع تا به وقت ظهورش با صبوری در حال شفاعت ماست. طلوعش نزدیک است انشالله اگر بخواهیم تا ظهوری بی بدیل در دنیا ببینیم.

بهاران زیادی در این مدت گذشته است اما زیباترین بهار در راه است. طلوعی درخشان پدید آورنده بهاری به یاد ماندنی در این جهان است که باید چشم انتظار منجی عالم بشریت باشیم.

کتاب "امام مهدی از ولادت تا ظهور" یکی از معروف ترین کتاب ها در مورد امام زمان می باشد که اثری است از سید محمد کاظم قزوینی.

حال در کتاب "طلوع تا ظهور" به قلم فاطمه تقوی تلاش شده است تا بازنویسی و تلخیصی از آن کتاب معتبر صورت گیرد تا شما مومنین عزیز را بیشتر با این آفتاب پشت ابر آشنا سازد این کتاب توسط انتشارات جمکران در قطع رقعی وبا 176 صفحه به چاپ رسیده است.

پیشنهاد ما: خرید کتاب سلام بر ابراهیم

معرفی کتاب امام مهدی از ولادت تا ظهور:

کتاب "امام مهدی از ولادت تا ظهور" یکی از کتاب های سید محمد کاظم قزوینی می باشد که دربردارنده گزارشی مستند درباره زندگی، ویژگی ها، فضیلت ها و راه و رسم حضرت و بررسی نشانه ها و چگونگی حوادث عصر ظهور است.

در این کتاب آمده است که بحث و گفتگو درباره امام زمان از مهم ترین موضوعات دینی و عقیدتی است که ارتباط و پیوند عمیقی با اسلام و مسلمین دارد؛ چون امام زمان حقیقتی اسلامی است و مهدویت از مهم ترین مسائل دینی می باشد.

امام زمان اسطوره ای نیست که شیعیان برای تسلی خاطر و راهی فکری از درد و رنج آن را ساخته و پرداخته باشند؛ همان مصایب و دردهایی که در طول قرون متمادی بر شیعیان وارد شده است.

او نظریه ی یا تفکری نیست که شیعیان برای تخفیف دردهایی به سبب مظلومیت به آن رو آورده باشند؛ چنانچه بعضی از فیلسوف نماها، چنین نظری دارند.

بلکه حضرت مهدی حقیقتی اسلامی و واقعی است که لایق کوشش برای شناساندن آن و مستحق توجه و آموزش است.

این حقیقت ادامه دهنده راه اسلام و قرآن است و مسئله ای ریشه ای و اساسی می باشد که قرآن به آن بشارت داده است و پیامبر عظیم الشان اسلام در جاهای بسیار و مناسبت های فراوان به آن اشاره کرده است.

پیشنهاد ما: خرید کتاب سلام بر ابراهیم

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس