کتاب 📕 24 ساعت تا مرگ 📕 جدیدترین اثر انتشارات خادم الرضا (ع) حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارتقیمت پشت جلد: 380000 ریال
قیمت برای شما: 323,000 ریال 15 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: دوشنبه 24 خرداد 1400

توضیحات

کتاب شیر سیاه نوشته ی الیف شافاک از نویسندگان مطرح ترکیه ای و ترجمه ی آقای محمد جواد نعمتی توسط انتشارات نسیم قلم در 228 صفحه به چاپ رسیده است: 

آشنایی با الیف شافاک :

اورهان پاموک: «اليف شافاک بهترین نویسنده ای است که ترکیه طی یک دهه ی گذشته به خود دیده است.» 
اليف شافاک از رمان نویسان معروف و پیشگام ترکیه است. کتاب های او به بیش از سی زبان دنیا ترجمه شده اند و کتاب «ملت عشق» او بیش از ششصد هزار نسخه فروش داشته است. وی جایزه ها و افتخارات بین المللی فراوانی به دست آورده و توانسته است در جهان شهرت بسیاری کسب نماید.

در بخشی از کتاب شیر سیاه می خوانیم: 

در تابستان آن سال برای دیدن مادرم، دوستانم و برداشتن چند وسیلهی
قدیمی از خانه و عقد قرارداد با ناشری ترکیه ای برای چاپ رمان جدیدم به استانبول رفتم. ده روز بیشتر فرصت نداشتم و باید سریع به دانشکده بر می گشتم. بی خبر از نقشه هایی که زندگی برایم در سر داشت، تند و تند کارهایم را انجام می دادم. اما زندگی مثل بچهی نق نقویی است که دزدکی پشت سر ما راه می رود و در حالی که مشغول نقشه کشیدن برای هر روزمان هستیم، پشت سر ما شکلک در می آورد.
عصر اولین روز برگشت به استانبول، به دعوت دوستانم برای خوردن چای، به چای خانه ای رفتم. محل قرار، پاتوق روزنامه نگاران و نقاشان و نویسندگان بود. با اکراه و بی میلی در حالی که از این مسافرت طولانی خسته شده بودم، این دعوت را قبول کردم.
در میان همه ی دوستان قدیمی و آشنا، مرد جوانی با موهای مجعد مشکی و ۱۲۸ چالی در گونه، در آخر میز نشسته و برایم نا آشنا بود. او خودش را ایوب
معرفی کرد. از شنیدن نامش به یاد پیامبر نبی افتادم. در همان لحظه فرشته ها با انگشتان سفید و شیری به من اشاره می کردند و ریز ریز می خندیدند. نمی دانستم منظورشان چیست و نمی توانستم کنایهی آنها را پیش بینی کنم.
 ...ایوب با فاصلهی میزی دوازده نفره درست روبه رویم نشسته بود، من

صفحه 128 کتاب 

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon