خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


رییسی روحانی بود


قیمت پشت جلد: 950000 ریال
قیمت برای شما: 807,500 ریال 15 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: جمعه 8 تير 1403

توضیحات

رئیسی همانند روحانی نبود، اما یک روحانی بود...! کتاب "رئیسی روحانی بود" اثری است زیبا که روایتگر زندگی و خاطرات شهید جمهور، آیت الله رئیسی می باشد کسی که در راه جستجوی عدالت وتقوا و برای خدمت به مردم، شهید شد.

کتاب "رئیسی روحانی بود" سعی دارد به بیان روش زیست ایشان، زندگی واقعی یک روحانی مخلص را به نمایش بگذارد. ابن کتاب توسط انتشارات ابراهیم هادی به چاپ رسیده است و با تخفیف ویژه نمایشگاه کتاب قم، در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

معرفی کتاب: آنچه از رئیسی عزیز نمی دانید را در این کتاب بخوانید. برای خرید کتاب رئیسی عزیز با 26 درصد تخفیف، اینجا را کلیک کنید.

معرفی کتاب رئیسی روحانی بود:

پشت جلد کتاب رئیسی روحانی بود:

بیانات رهبر معظم انقلاب در مراسم 14 خرداد 1403:

بعد از فقدان این عزیز، من دیدم تقریبا همه روزنامه ها، مطبوعات، در فضای مجازی، اشخاص گوناگون از جریان های مختلف، از خدمات او و تلاش های شبانه روزی او حرف می زنند و از او تعریف و تمجید می کنند.

دلم سوخت، دلم برای رئیسی سوخت.

بعضی از این ها در زمان حیات او حاضر نبودند یک کلمه از این حرف ها را بگویند، در زمان حیات او این برجستگی ها را می دیدند اما کتمان می کردند، بلکه عکس آن را می گفتند و او را می آزردند.

البته او غالبا جواب نمی داد اما گاهی پیش من می آمد و مقداری شکایت می کرد.

خدای متعال درجات این مرد عزیز را عالی کند، خداوند درجات همه کسانی را که با او همراه بودند را عالی کند و به خانواده های آن ها صبر عنایت کند.

برشی از کتاب رئیسی روحانی بود:

در حرم امام رضا با ایشان حرکت می کردیم که یک باره شخصی را دیدم که روبه روی ایشان قرار گرفت، او را می شناختم، متهمی که خود آقای رئیسی قضاوت پرونده اش را بر عهده داشته و حکم شلاق و حبس برایش صادر کرده بود.

حالا او در مقابل قاضی پرونده اش بود.

گفتم ممکن است خطری آقای رئیسی را تهدید کند اما ایشان جلو رفت و شخص مورد نظر را در آغوش گرفته و حسابی با او خوش و بش کرد و حتی کارت مهمان سرای حضرت به او داد.

وقتی رفت گفتم ایشان فلان متهم نبود؟ گفت چرا، آنجا متهم بود و تقاص کارش را پس داد، اما اینجا زائر امام رضاست و ماهم خادم آقا هستیم.

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس