خرید انواع کتاب قرآن و مفاتیح الجنان با بالاترین تخفیف + طراحی یادبود رایگان حتماً ببینید

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارتقیمت پشت جلد: 770000 ریال تاریخ بروزرسانی: سه شنبه 31 خرداد 1401

توضیحات

کتاب "در جست و جوی ورمیر" یکی از پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز به قلم بلو بیلیت است که توسط آرزو احمی به زبان فارسی ترجمه شده است. کتاب "در جست و جوی ورمیر" یکی از کتاب های معروف حوزه داستان های پلیسی کودکان است که برنده ی جوایز متعددی شده که مناسب برای کودکان بالای 12 سال می باشد.

آشنایی بیشتر با کتاب در جست و جوی ورمیر:

آیا تا به حال برای شما پیش آمده که ماجراهایی در اطرافتان رخ دهد که در ظاهر بی ربط باشند اما ناگهان همگی به هم وصل و مرتبط شوند؟ کتاب "در جست و جوی ورمیر" کتابی است پر از رویداد های ناشناخته که باعث آشنایی پترا آندالی و کالدر پیلی با یکدیگر می شود. یک پیرزن عجیب و غریب رازی را برای بچه ها فاش می کند و در پی آن یکی از نقاشی های ارزشمند ورمیر ناپدید می شود...

چیزی نمی گذرد که بچه ها ناگهان می بینند وسط یک جنایت هنری بین المللی ایستاده اند، جایی که هیچ کس حتی همسایه ها، پدر ها، مادر ها و معلم ها از اتهام در امان نیستند.

پیشنهاد ما: خرید کتاب آن سوی مرگ

در ابتدای کتاب در جست و جوی ورمیر می خوانیم:

شبی گرم از شب های ماه اکتبر در شیکاگو، وقتی که ماه نارنجی رنگی برفراز دریاچه ی میشیگان می تابید، در محله ای زنگ سه خانه به صدا در آمد و پاکتی پشت درشان گذاشته شد. در هر خانه که باز شد، خیابان خالی بود. تک تک آن سه نفری که درها را باز کردند، در آن خانه ها تنها زندگی می کردند و آن شب بی خواب شده بودند. نامه ی مشابهی برای هر سه نفر فرستاده شده بود، به این مضمون:

دوست عزیز!

می خواستم از شما در کشف جرمی که سابقه ی آن به قرن ها پیش برمی گردد، کمک بگیرم. با این جرم، در حق یکی از بزرگترین نقاشان جهان جفا شده است. از آنجا که مقامات مسئول شجاعت اصلاح این اشتباه را ندارند، وظیفه ی خود دانستم که حقیقت را آشکار کنم. و شما را به خاطر نگاه تیزبین، هوش، ذکاوت و توانایی تان در تفکر خلاقانه انتخاب کرده ام. اگر تصمیم بگیرید کمکم کنید، پاداش سخاوتمندانه ای بابت خطرهایی که با آنها روبه رو می شوید، دریافت خواهید کرد. این نامه را به کسی نشان ندهید. دو نفر دیگر در جهان هستند که امشب همین نامه را دریافت کرده اند. شاید...

برشی از کتاب در جست و جوی ورمیر:

به محض اینکه پترا به کلاس رسید، به خانم هاسی گفت که کالدر صبح وقت دندان پزشکی دارد و روی صندلی اش خزید. سعی اش را کرد؛ اما توجه به کلاس ناممکن بود. بیش از یک بار اجازه گرفت به دستشویی برود. هربار پشت در انبار رفت و آرام به آن زد. صدایی از داخل به گوش نمی رسید.

کالدر مدتی که حس می کرد چندین ساعت طول کشیده، قوزکرده سر جایش ماند. این تاریک ترین تاریکی ای بود که در عمرش توی آن گیر کرده بود. انگار زیرزمین هیچ پنجره ای نداشت. یک بار صدای پاهای ریزی را شنید. می دانست که گریسی هال هم مثل بیشتر ساختمان های قدیمی هاید پارک موش دارد. آن سوسکهای پرسروصدا که زیر هواکش ناپدید می شدند هم بودند. از جا بلند شد.همان طور که با دقت نقاشی را گرفته بود، دو قدم برداشت، بعد دو قدم دیگر.

اگر هیولایی چیزی در این زیرزمین زندگی می کرد چی؟ یکی که مثلا وقتی سرایدار حواسش نبوده، یواشکی وارد ساختمان شده بود. زیرلب زمزه ی ناموزونی را شروع کرد و کورمال کورمال از پله ها بالا رفت. وقتی به پاگرد رسید، در طبقه ی اول را امتحان کرد. دستگیره چرخید، اما کلون در را کشیده بودند. دوباره، همان طور که سعی می کرد دست به دیوارها نزند پایین خزید. بهتر بود جلوی چشم کسی نباشد.

شاید اگر شانس می آورد، یکی می آمد پایین مداد بردارد و در آن قدر باز می ماند که او بتواند بیرون برود.به خودش یادآوری کرد که احتمالا یکی از بزرگترین گنج های جهان هنر را در دست دارد. چند ساعت از عمرش در مقابل همه ی ماجراهایی که بانو در زندگی سیصدساله اش پشت سر گذاشته بود چیزی نبود. گذشته از آن، حالا او و پترا معروف می شدند. تلویزیون با آنها مصاحبه می کرد...

صفحه 137 کتب 

سبد خرید این کتاب فعلاً فعال نیست

سعی می کنیم این کتاب رو در اسرع وقت موجود کنیم

از این که با شکیبایی همراه ما هستید از شما متشکریم

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon
سوالی داری بپرس