عصرهای کریسکان خاطرات امیرسعید زاده از جنگ تحمیلی و درگیری با کومله ادامه مطلب

ادبیات فارسی

ادیان و مذاهب

اصول دین و اعتقادات

اهل بیت (ع)

سبک زندگی

قرآن

کودک و نوجوان

علوم و فنون

حوزه علمیه

احادیث | ادعیه | زیارت


تام گیتس 6 - خوردنی های خیلی ویژه (...نه)

مولف (پدیدآور) :

لیز پیشون


قیمت پشت جلد: 270000 ریال
قیمت برای شما: 259,200 ریال 4 درصد تخفیف
تاریخ بروزرسانی: شنبه 26 تير 1400

توضیحات

کتاب خوردنی های خیلی ویژه (...نه) ششمین سری از مجموعه های تام گیتس یا همان تام گیتس 6 می باشد. این کتاب کلی تصویر قشنگ در دل خود دارد و اثری از نویسنده معروف خانم لیز پیشون می باشد.

سنگ، کاغذ قیچی بازی کردن در اوج سرما:

کم کم دارم میلرزم و سردم می شود نورمن می گوید:« من اصلاً سردم نیست.» دلیلش این است که یک لحظه هم بی حرکت نمی ماند. از روی دیوار سریع برف برمی دارد تا گلوله درست کند من هم بچه‌ها ملحق می‌شوم و سعی می کنم سرما را فراموش کنم یک چیزی می سازم.

بگذار ببینم...  یک آدم برفی کوچولو ساختم. به جای موهایش یک تکه سیم پیچ خورده عالیست. برای نورمن خیلی طول نمی کشد که حرف بزند چه کسی را ساختم چون با دست هایم برف برداشته ام یک کم بی حس شده اند. (دست هایم هم دستم نیستن..) شروع می کنم به تکان دادن دست هایم توی هوا تا گرم شود. درک می گوید میدونم سردته بیا سنگ کاغذ قیچی بازی کنیم تا دستامون گرم بشه.

فکر خوبیه بازی سریع و ساده ای هم هست هست آماده می‌شویم اینطوری بعد هر کدام یک شکلی با دست هایمان در می‌آوریم. سنگ برنده است مارکوس که می‌آید می‌گوید چه کاری داری انجام می دی؟ سنگ کاغذ قیچی بازی می‌کنیم میخوای بازی کنی؟ مارکوس می‌گوید باشه یک دایره درست میکنیم و بعد آماده می‌شویم...

صفحه 79 کتاب تام گیتس 6 - خوذدنی های خیلی ویژه (...نه)

ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت

موارد بیشتر arrow down icon