ادبیات فارسی ادیان و مذاهب اصول دین و اعتقادات اهل بیت (ع) سبک زندگی قرآن کودک و نوجوان علوم و فنون حوزه علمیه احادیث | ادعیه | زیارت

چکیده پایان نامه های کارشناسی ارشد ـ ج1 قرآن و حدیث

چاپخانه: زلال کوثر تنظیم کننده (گردآورنده): معاونت آموزش

خلاصه کتاب

اين كتاب رهاورد سال ها تلاش عالمانه و محققانه در گستره دين پژوهي و مطالعه در حوزه هاي علوم اسلامي و انساني است كه به همت طلاب پژوهش گر سراسر جهان در جامعة المصطفي العالميه سامان يافته است. راهبرد نهاد حوزوي و بين المللي المصطفي به مثابه يكي از دستاوردهاي ارزشمند انقلاب اسلامي آموزش و تربيت عالمان مهذّب، مسئوليت پذير مؤثر در گفتمان هاي علمي، پژوهشي و فرهنگي در طراز جهاني است برآيند تلاش گرانقدر علمي طلاب دين پژوه كه از سراسر جهان در اين مركز بزرگ حوزوي گرد آمده اند، توليد هزاران رساله و پايان نامه در مقاطع كارشناسي ارشد و دكتري با محور قرآن و حديث، تاريخ اسلام،‌ اخلاق و تربيت، فلسفه و كلام، فقه و اصول و ديگر رشته هاي اسلامي و انساني است كه چكيده هاي از مطالب محوري و بنيادين آن ها در اين مجموعه با نام چكيده پايان نامه هاي كارشناسي ارشد ارائه مي شود.


این کتاب فعلا موجود نیست . برای سفارش این کتاب با شماره های 09907632009 - 02537743160 تماس بگیرید. منتظر تماس شما هستیم.
ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت
سفارش تلفنی 025-37743160

موارد بیشتر arrow down icon

کتاب‌های مشابه