ادبیات فارسی ادیان و مذاهب اصول دین و اعتقادات اهل بیت (ع) سبک زندگی قرآن کودک و نوجوان علوم و فنون حوزه علمیه احادیث | ادعیه | زیارت


خلاصه کتاب

امامت و خلافت بلافصل اميرمومنان عليه السلام علريغم داشتن دلايل قطعي و روشن و تاكيدهاي فراوان پيامبر اكرم صلي الله عليه و آله در مناسبت هاي مختلف با برخي از موضع گيري ها و تقابلها از سوي مسلمانان صدر اسلام مواجه گرديد كه بسياري از آنها ريشه در ناداني‌ها و تعصبات قومي داشت. بر اين اساس از همان آغاز شبهات و سوالاتي در اين خصوص پديد آمد و در قرنهاي بعد نيز همان سوالاتي اما با تغيير شكل مطرح گرديد. فرهيختگان عالم تشيع با سعه صدر و استدلالهاي قوي به ابهام زدايي و خنثي سازي شبهات پرداخته و كتابهاي ارزشمندي را تقديم جويندگان زلال معرفت نمودند. با پيروزي انقلاب اسلامي و تقويت تشيع بار ديگر ابهام افكني و شبهه‌سازي در مباني امامت اميرمومنان عليه السلام شدت گرفت و در كتابها سايتها اينترنتي، و ماهواره‌ها با بيانات مختلفي صدها سوال و شبهه در اين موضوع عنوان شد. موسسه آموزشي ـ پژوهشي مذاهب اسلامي در راستاي رسالت خويش پس از گردآوري مهم‌ترين سوالات در اين زمينه به پاسخگويي آنها همت گماشت كه مجموعه حاضر نمونه‌اي از تلاش آنهاست.


این کتاب فعلا موجود نیست . برای سفارش این کتاب با شماره های 09907632009 - 02537743160 تماس بگیرید. منتظر تماس شما هستیم.
ارسال به سراسر ایران
تضمین رضایت
سفارش تلفنی 025-37743160

موارد بیشتر arrow down icon